Společný koncert Waltari, Wohnout a Lenky Dusilové

Oblíbenci českého publika – finští WALTARI míří opět do Čech! Na mimiturné je doprovází WOHNOUT a večer odstartuje kapela MEDVĚD 009. O výjimečnost hudbou nabitého večera se postará také Lenka Dusilová, která vystoupí na několik skladeb společně s Waltari i Wohnouty jako jejich host. Waltari jedou do Čech propagovat svou novou desku „Release Date“ a Wohnouti jsou na turné k novému DVD, které natočili u příležitosti svého 10 letého výročí.

Klub Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově jim ve čtvrtek 13.12. od 20:00 hod. otevře svou náruč, aby zde byl s předstihem rozbalen vánoční dárek v podobě super koncertu. WALTARI vás zavedou do svého neuvěřitelně energického světa plného kontrastů, nakažlivého optimismu mísícího se s melancholií severu a pověstně ostrých řezaných kytar mistrně skloubených s chytlavými melodickými refrény. V hudbě Waltari jde ruku v ruce metal s popem, rockem, technem a dokoce i ethnem. Waltari letos vydali velmi povedenou a vysoce ceněnou desku „Release Date“ , kterou dokazují, že se nacházejí ve skutečně životní formě.

Pražská parta šílenců WOHNOUT nám přináší od desky k desce stále větší dávku pestrosti i aranžérské vynalézavosti. Jejich potrhlý bigbít nezná mezí. „Wohnouti“ mají specifický výraz, zvláštní poetiku a velmi vydařený smysl pro humor. V loni oslavili 10 let svojí existence vydáním právě skvělého alba „Polib si dědu“, které posouvá tvorbu kapely zase o krok dál. Pro kapelu typické, velmi originální texty je možné tentokrát charakterizovat slovem „dospělácké“, aniž by ztratili svou pověstnou hravost a vtip. Kromě dosavadního výhradního skladatele kapely – Matěje Homoly, pro toto nové album složil 5 skladeb také Honza Homola, který je jinak opět autorem propagačních fotografií kapely a také obalu CD. WOHNOUTi si pozvali právě WALTARI k natočení jedné písně tohoto nejnovějšího alba. Skladba se jmenuje „Činely“ a hostovala zde kromě kapely Waltari také Lenka Dusilová.

W+W, neboli WALTARI + WOHNOUT přijíždí rozehřát ZLÍN a jeho klub Masters Of Rock Café v čase zimním, adventním – 13.12.2007!

Speciálním hostem obou kapel bude tedy i LENKA DUSILOVÁ. Celý večírek otevře úvalská kapela s „Billovským“ Vaškem Bláhou v čele MEDVĚD 009, která letos v létě vydala také svou novinku „Hudba vás mladých“ .

Vánočky nechte kynout a přijďte si zařádit na „vánoční“ koncert populárních finů Waltari a šílených Wohnoutů, a zazpívat si s Lenkou Dusilovou a Medvědem 009! Bude to fajn večírek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Wohnout slaví sladkých dvacet

Málokdo by hádal, že skupina Wohnout je na české scéně již dvacet let. Samotná kapela

Wohnout slaví 10 miliónů zhlédnutí svých Bohémů

Před třemi lety skupina Wohnout představila klip k písni Svaz českých bohémů. Tento týden přesáhl magickou

Kapela Wohnout si našla dvojníky

  Skupina Wohnout, která příští rok oslaví dvacáté výročí, natočila další videoklip k písni z posledního alba

Waltari s novou deskou v Praze

Waltari s novou deskou v Praze

Finská crossover metalová kapela WALTARI přiveze letošní desku – „YOU ARE WALTARI“! Jediný koncert bude

Wohnout vyhlašuje šťastné pondělí

Skupina Wohnout se rozhodla zpříjemnit fanouškům začátky týdne a nabízí jim dokumentární seriál o vzniku


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved