Soutěž studentských kapel třináctého ročníku volnočasového festivalu Ladronkafest začíná!

Výzva pro všechny studenty – hudebníky:

„Festival nabízí jedinečnou šanci, jak světu představit amatérské studentské kapely nebo samostatné umělce. Každý rok objevíme mezi nimi skvělé talenty a jsme zvědaví, kdo na Ladronkafestu letos 6. září překvapí publikum,“ řekla starostka městské části Praha 6 Marie Kousalíková.

Zahrát si před několikatisícovým davem diváků na prestižním Ladronkafestu a následně získat možnost nahrávání v profesionálním studiu, to jsou hlavní skvělé ceny tradiční akce Soutěž studentských kapel na Ladronkafestu. A to už stojí za to!

Do soutěže se může zaregistrovat samostatný umělec – student nebo kapela, kde většinu členů tvoří studenti. Registrace je možná od 1. 7. do 30. 8. na webových stránkách http://www.ladronkafest.cz/souteze/soutez-studentskych-kapel .

Na uvedených webových stránkách v době od 1.7. do 30.8. mají možnost hlasovat pro své favority také fanoušci kapel. Čtyři finalisté, kteří získají ve veřejném internetovém hlasování největší počet hlasů, vystoupí na letošním ročníku festivalu volnočasových aktivit Ladronkafest 2014. O celkovém vítězi soutěže rozhodnou přítomní diváci. Titul absolutního vítěze získá kapela nebo sólista, který získá největší aplaus. 

Soutěž studentských kapel je součástí největšího festivalu volného času ve střední Evropě již dvanáct let, tedy o rok méně, než samotný festival. Ladronkafest vznikl jako sportovní a společenská akce (dříve Plný Džbán), určená nejen dětem a dospívající mládeži, ale i nejširší veřejnosti.

Za dvanáct let trvání soutěže se zúčastnilo již téměř 200 amatérských kapel, v loňském ročníku zvítězila na Ladronce kapela Punix 96, která oslovila nejvíce fanoušků z přihlášených 15ti účastníků.

soutez_TZvizual

Tato tradiční akce MČ Praha 6 nabízí zábavu a prezentaci aktivit, jak trávit volný čas. Důraz kladou pořadatelé akce na ukázky sportovního a kulturního vyžití, exhibice, soutěže. Návštěvníci získají informace o službách volnočasových organizací a mohou strávit den plný zážitků v příjemném prostředí parku Ladronka. 

www.ladronkafest.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

LADRONKAFEST 2014 – zahraje A. Mišík, víte co je Carrom?

 Letošní ročník největšího festivalu volnočasových aktivit Ladronkafest vypukne 6. září 2014 přesně v 11 hodin v parku


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved