Slavnosti pivovaru Staropramen

  • Zveřejněno: 24 června 2005, Autor: , Počet komentářů: Zatím bez komentáře
  • Kategorie: Slavnost

Poznámka na úvod: Tenhle report se tady měl objevit minulou neděli, ale prostě jsem se k tomu dřív než teď nedostal. Sorry, sem debil. Navíc se celý náš team na akci pěkně zlil, takže to bude krátký a neformální ….

Na Slavnosti Pivovaru Staropramen sem se docela těšil. Tahle akce nejen že slibovala hezký koncerty, ale taky spoustu piva, lidí, sluníčka…prostě taková příprava pro ty, co už se nemůžou dočkat letních festivalů. Dorazili jsme někdy po druhý hodině, fronta byla naprosto strašlivá, snad 5 metrů široká a 50 dlouhá, takže jsme prostě nemohli jinak než ji celou předběhnout (hahaha, mě to teda zvedlo náladu) a vmísit se do davu hned u boudy, kde se vyměňovaly pozvánky za vstupenky.

Jako první jsme viděli kapelu Cocote minute, ale jen tak letmo, i když jejich hit (uvozovky si tam můžete dosadit sami) Chtěl bych tě sejmou se mi naživo celkem líbil. Pak jsme se přesunuli na hlavní stage (stage byly dvě – hlavní a pak druhá, pojmenovaná Rock for People scéna), myslím na Wohnouty, který už sem ale viděl koncertovat mockrát a vždycky sem tak nějak míň spokojenej. Prostě je to pořad to samý. Pak následovala Mága, kterou sem naopak děsně dlouho neviděl a ze který sem měl fakt radost.

Pak už v tom nemám tak úplně jasno, ale myslím, že nejdřív šel na hlaví scéně Děda Mládek Illegal Band, což bylo naprosto božííííí!!! Sice se tam kapela scházela jak šváby na pivo (dopravní problémy) ale začátek v podání zpěváka (naprosto úžasný Mersí) a hráče na valchu (jak je jedno slovo pro hráče na valchu? valchář to asi nebude) Bohouše Josefa byl vážně zážitek – publikum se rozjelo snad nejvíc za celej den. Příchozí zbytek kapely to pak vlastně jen tak lehce dozdobil. Pak jsme se přesunuli na menší scénu, kde zrovna hrála Znouzecnost. Úplně nejvíc je sice nemusim, ale refrén „To sme my – hasiči – jdem hasííííííít“ mě zněl v hlavě dost dlouho.

A pak už nic, šli sme si odpočinout (s pivem samozřejmě) ke stolům venku u stánků, celá naše malá společnost byla (včetně mě) pěkně ožralá (což se nám normálně nestává), takže sem to při představě tý hrozně dlouhý cestě na koleje radši zabalil. Takže mi utek Divokej Bill. Ale ostatním možná ne, tak to sem třeba někdo dopíše J.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved