Sinead O´Connor na Sychrově

Sinead O´Connor na Sychrově

Krásné letní počasí a malebný prostor zahrad zámku Sychrov přilákaly na koncert Sinead O´Connor v sobotu 3. července tisíce návštěvníků.

Agentura Šimmi AG si pro ty, kteří holdují pohodové a uvolněné atmosféře, připravila opravdový diamant mezi koncerty. Po loňském úspěchu, kdy na stejném místě vystoupili Blackmore’s Night, vsadil tentokrát pořadatel na nezaměnitelný irský hlas Sinead O´Connor. Role předskokana se ujal Petr Kolář, který za půlhodinku na podiu představil několik písní ze své sólové dráhy. Pouze s kytaristou a harmonikářem a sám stojící za bongy příjemně navnadil publikum na hlavního hosta večera.

Dnes již třiačtyřicetiletá zpěvačka, známá nejen svými postoji vůči organizaci IRA nebo římskokatolické církvi, již nevystupuje tolik kontroverzně, a proto koncert probíhal beze spěchu a poklidnou atmosféru nemohl narušit ani bouřlivý potlesk mezi písněmi. Unpluged výstup trvající přibližně dvě hodiny musel chytit za srdce snad každého návštěvníka a zpěvačka při něm věnovala téměř každou z písní postupně celé rodině. Posluchači se také nemohli nedočkat snad největšího hitu Nothing Compares 2 U, který byl pro změnu, pokud si dobře vzpomínám, věnován fotbalovým reprezentantům Ghany.

Jak slunce mizelo za obzorem, začalo vynikat nádherné pozadí tvořené nasvícenými zdmi sychrovského zámku. Pohled, kvůli kterému si nemohla nechat ujít tento koncert většina z přítomných diváků. Doufejme, že anglický trávník nedoznal pod nohama tisíců návštěvníků přílišné úhony a brzy se tak budeme moci v zámecké zahradě Sychrova znovu sejít.

Petr Tvrdík

Sinead O´Connor na Sychrově 1 komentář reakcí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Rock on Ice Fest se blíží

Rock on Ice Fest se blíží

Na začátku července, přesněji ve dnech 2. a 3.7., proběhne v Břeclavi na zimním stadionu


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved