Roger Miret & The Disasters vystoupí v pražském klubu Futurum

Roger Miret & The Disasters vystoupí v pražském klubu Futurum

ROGER MIRET & THE DISASTERS (USA) – „Stand Up And Fight“ je daleko víc než jen úvodní skladba čtvrté desky amerických Roger Miret & The Disasters. Je to etický kodex punku. Muzika s vnitřním poselstvím, které může vyjít snad jen od největší legendy new yorského hard coru, od někoho, kdo stál u zrodu celé jedné scény, kdo prožil na vlastní kůži vše, o čem zpívá, od člověka, jenž svůj život zasvětil hudbě jakožto opravdovému životnímu stylu. A že to nutně nemusí být jen drsný metal hard core svědčí 8 let existence Roger Miret & The Disasters, tedy vedlejšího projektu frontmana slavných Agnostic Front. Ryzí street rock´n´roll! Kdepak, žádné další punk rockové klišé, žádný pre-fabrikovaný módní rock and roll. Životními zkušenostmi a věrností k pevně daným zásadám podložený melodický punk rock. Posledních 8 let Roger Miret, ač je velmi zaměstnán Agnostic Front, procestoval s Disasters půl světa a krok za krokem si vytvořil silnou fanouškovskou základnu, které si velmi váží. Jak sám říka: „Bez fanoušků by nebyly kapely, je to o vzájemném respektu, podíl na scéně kapel a posluchačů je naprosto stejný, jeden bez druhého nemáme nic.“ Nové album vychází u notoricky známého labelu People Like You Records, na produkci se podílel Johnny Rioux (Street Dogs) a společně stvořili vymazlené album „Gotta Get Up Now“ plné průbojného street punku s kapkou reggae, country i hard coru.

CIVET (USA) – silný úder ženské poloviny punk rockového světa, vydávají zbrusu nové album. Na Hell Cat Records debutovaly v roce 2008 s deskou „Hell Hath No Fury“ a dalším albem na témže labelu dokazují, jak ostře mají našlápnuto. Frontmanka Liza Graves o „Love And War“ říká: „Věděly jsme jasně, co chceme a šly jsme si za tím. Refrény skladeb jsou silnější a naléhavější než dřív, spolu s ohnivými kytarami a syrovými vokály vás zaručeně dostaneme! Uslyšíte mnoho různých hudebních vlivů, nebály sme se experimentovat a není to deska jen jednoho hudebního stylu.“ 3 roky hraní a nekonečných tourné jsou opravdu na kapele pozitivně znát. Sestava se sice trochu obměnila, není již ryze ženskou záležitostí, ale provokativní sestry Liza a Suzi v ní stále nekompromisně dominují. Tvrdé kytary, uhrančivý chraplavý vokál, texty přímo ze života, zkrátka odvážný punk rock, melodický a přesto drsný. Celkový sound je ohromující a pevný v kramflecích, na živo samozřejmě skvělá podívaná. Rockové podsvětí Los Angeles konečně v pražském klubu!

BAD LUCK CHARMS (USA) – kytarista U.S. Bombs, Kerrry Martinez, nám svůj vedlejší projekt už před pár lety na strahovské Sedmičce předvedl. Takže podruhé, tentokrát na velkém pódiu a s luxusními spolu-hrajícími kapely. „Slimy, Sleazy, Dirty Rock and Roll!“, tak se kapela ve zkratce popisuje a to trefně. Muzika zrozená řekněme ze sklepa, mezi komiksy, nafukovacími pannami, deskami Chucka Berryho a falešnými kouzelnickými triky. Neomalený a neučesaný, vtipný a brilatní rock and roll ve starém poctivém duchu Heartbreakers, Stones či Dead Boys. Schovejte své ženy a dcery, staří pardálové jsou ve městě a nic jím není svaté! Kromě rock´n´rollu samozřejmě!

Start 20.00

Předprodej:

Emergency Shop (Chvalova 8, Praha 3) – 300 Kč
Ticketstream.cz – 330 Kč
Na místě – 380 kč

ODKAZY:

http://www.thedisasters.com
http://www.facebook.com/Rogermiretandthedisasters
http://www.myspace.com/civet
http://www.teamcivet.com
http://www.myspace.com/badluckcharmsusa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Roger Miret & The Disasters ve Futuru

Roger Miret & The Disasters ve Futuru

V neděli se do hudebního klubu Futurum sjeli všichni příznivci pořádného corepunku, bylo totiž jistě


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved