Prigl Open Air 2015

Prigl Open Air 2015

 

18.07.2015 od 12 hodin Autocamp Obora, Brno

DJs: Stefano Noferini, Filterheadz, Angy Kore, Luigi Madonna, Golpe, Tools Project, Lucca, Kaisersoze, Thin & Thick, Danny Bright, Subgate, Orbith, Ravic, Jaquellin, Phil Albedo, Jan Willert

2nd: Joey Dale, Michael Burian, Mekki Martin, Richard Reynolds, Chris Sadler, Matamar, Manene, Bon Finix, Angry Beats, Lady A, Sedliv, Ivo Hilszek, Peet Crue, Lahvisz + Cerevatov, Pietro Bell

Již tuto sobotu se na Brněnské přehradě uskuteční třetí ročník aktuálně největšího tanečního festivalu na jižní Moravě s názvem PRIGL Electronic Open Air 2015. Letos je areál 5x větší, máme 5x tolik zahraničních headlinerů, nové místo konání a přes to, že jsme pořád denní festival a hlavní program bude přes den, tak tento rok pojede program celou noc až do rána! Uvidíme se tedy už 18.7.2015 na Brněnské přehradě.

Headlinerem hlavní stage Prigluu 2015 je jeden z nejlepších světových tech-house DJs a producentů, vlastník významného labelu Deeperfect, Stefano Noferini! Další z potvrzených headlinerů tohoto ročníku jsou autoři nesmrtelných hitovek Sunshine či Yimania, dlouholetí aktivní producenti a DJs, legendární belgičtí Filterheadz! Přestože v České republice jsme je mohli slyšet již několikrát, na open air festivalu se představí poprvé a bude to právě na Priglu.

Z dalších umělců vypíchněme vynikajícího Angyho Kora nebo Luigiho Madonnu. Nebude chybět ani česká špička – DJka Lucca a pánové Kaisersoze či Orbith.

Předprodej vstupenek běží v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz) a prostřednictvím služby SMS TICKET (www.smsticket.cz) do pátku 17.7.2015 22:00 h. Pak bude možné zakoupit vstupenky přímo na festivalové pokladně.

Veškeré organizační pokyny, info o účinkujících, o možnosti ubytování atd. se dozvíte na http://www.priglopenair.cz/ a FB stránkách https://www.facebook.com/PriglOpenAir/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved