Předprodej na Lynyrd Skynyrd začal!!!

Předprodej na Lynyrd Skynyrd začal!!!

Předprodej vstupenek na nejlepší kapelu jižanského roku – Lynyrd Skynyrd, která vystoupí příští rok poprvé v České republice začíná 26.11.2014!
Sen se stává skutečností!

Dlouhé čekání rockových fanoušků na vystoupení legendárních Lynyrd Skynyrd končí!
S radostí zveřejňujeme zprávu, která jistě potěší nejednoho fanouška rockové muziky u nás, ale také v celé východní Evropě. Poprvé v tomto regionu totiž vystoupí legendární americká kapela Lynyrd Skynyrd. Fanoušci u nás na její vystoupení museli čekat téměř neuvěřitelných 50 let. Základy, tehdy ještě studentské kapely, byly položeny v Jacksonville na Floridě v létě roku 1964! Skupina se do povědomí celého světa dostala v 70.letech díky hitům jako „Free Bird“ a „Sweet Home Alabama“. Skladba „Free Bird“ se nachází na třetím místě v seznamu nejlepších kytarových sól světa časopisu Guitar World. V roce 2006 byla skupina uvedena do „Rock n´roll“ síně slávy. Jejich písně byly použity například ve filmu Forrest Gump a v seriálu Jmenuji se Earl.

Lynyrd_Skynyrd-foto-185
Historicky první vystoupení této nejznámější světové kapely v žánru zvaném jižanský rock  se uskuteční v Plzni 1. května 2015. Tuto jedinečnou událost finančně podporují a dávají jako dar městu Plzeň Tomáš Paclík a fotbalový klub Viktoria Plzeň. Vystoupení je součástí projektu Plzeň Evropské hlavní město kultury 2015 a současně odstartuje program Slavností svobody u příležitosti 70.výročí osvobození města Plzeň americkou armádou, jichž se zúčastní i američtí veteráni 2. světové války.
Místo konání koncertu je Areál ploché dráhy v Plzni, nacházející se na adrese: Univerzitní 15, 301 00 Plzeň Tento areál s dostatečnou diváckou kapacitou pro tento velkolepý open -air mega koncert nabízí rovněž prostor nejen k umístění velkolepého podia, videoprojekci, veškerého cateringového zázemí pro diváky, ale rovněž prostor k vystavení historických amerických jeepů, které před 70 lety přijely do Plzně! Areál je navíc v těsně blízkosti Borského parku, kde po celý den bude probíhat prezentace a program Slavnosti svobody.

Předkapelou Lynyrd Skynyrd bude nejlepší česká kapela tohoto žánru – Žlutý Pes! Program večera:

17:30 – otevření areálu

19:30 – 20:30 – Žlutý Pes

21:00 – 23:00 – Lynyrd Skynyrd

 
VSTUPENKY V PRODEJI od 26.11.2014! v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketart, Eventim, Plzeňská vstupenka a na webu www.mastersofrock.cz Vstupenky jsou v prodeji v následujících kategoriích: -stání 490 Kč -stání před podiem 750 Kč -VIP tribuna – sezení, včetně parkovacího místa za tribunou 2.500 Kč – na místě budou k dispozici vstupenky o 100 Kč dražší Pozor! Všichni majitelé Plzeňské karty si mohou pouze přes Plzeňskou vstupenku zakoupit základní vstupenku na stání s 20%ní slevou! Buďte u toho! – legendární Lynyrd Skynyrd poprvé v České Republice v Plzni 1.května 2015 v Areálu ploché dráhy!

Více informací o koncertu budou zveřejňovány na:   www.pragokoncert.com ,  www.plzen2015.cz  a  www.slavnostisvobody.cz .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Přípravy na Lynyrd Skynyrd vrcholí

Přípravy na Lynyrd Skynyrd vrcholí

Květnový koncert amerických Lynyrd Skynyrd se blíží a přípravy na hudební událost roku nabírají na

Benátská noc 2011

Benátská noc 2011

K Benátské noci má naše redakce speciální a velmi kladný vztah. Není to zdaleka jen


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved