Pražský Majáles 2005

Ve stredu 4.5. se před kolejemi Jižní město konal Pražský Majáles 2005.

Mám rád tyhle studenské akce. Open air s dobrými kapelami a navíc zadarmo. Když se navíc sejde super parta (jako se nám to tentokrát podařilo), stane se z toho jedinečná akce. Ale začněme od začátku.

Protože jsem musel zůstat ve škole kvůli cvičení, dostal jsem se na Jižák až po páté hodině. Přišel jsem tak o 05& Radeček (žádná škoda) ale hlavně o Horkýže Slíže a to mě mrzí daleko víc. Přijel jsem zrovna když se chystali Ready Kirken. Zvučení jim trvalo strašně dlouho, později jsme se dozvěděli, že na podiu vypadla elektrika.

Konzert byl z mého pohledu nemastný, neslaný. Ani lidi moc nepařili…. Tak jsem šel na pivo. A ukázal se první velký problém. Použiju Právníkova slova, který řekl: Na pivo se čekala dlouhá frotna, ve které mnohým došla trpělivost a šli si koupit lahev vína nebo lahváče do večerky. Navíc bylo pivo pěkně hnusný. Jeden příklad za všechny: Ve velkém stanu se nacházely celkem 4 pípy. Pivo točila jenom jedna. Není divu, že se potom tvořila taková frotna. Navíc to pivo strašně pěnilo a bylo odporně zvětralý a teplý, jak ho tam pořád dotáčel ten maník, co to vůbec neuměl. Vedle něj stála nějaká máslovka a „dotáčela“ pivka tak, že brala ty nejvíc zvětralý piva a lila do nich pěnu z čerstvě natočených a to pak podávala ke konzumaci. No nic, nebudu vám kazit náladu takovými negativními věcmi. Raději se soustřeďmě na něco pozitivnějšího

Po Kirkenech hrála skupina Sin-dick-8. Kapela, která vyhrála soutěž Mladá krev. Hráli hardcore a náramně dobře se to pospouchalo (hlavně v porovnání s Kirkenama).

Při volbě nového krále majálesu se předvedli zástupci pražských univerzit. Tady jsou v kostce jejich volební programy:

Pivoj XII. (kandidát za UK) Pivo dělá hezká těla (www.pivodelahezkatela.wz.cz – od 25.4.)! Pitný režim v menze – 4 piva na osobu denně; Regulace cen – pivo za pětku; Za patoky fyzické tresty; Pangamin – náš amfetamin; Pivní výchova na každé škole; Pivovody na kolejích.

Wincenzo Klucko (nezávislý) Konec politiků a vrátných v Česku; Noční klub a kasino na každé škole; Postarám se o problémové kantory; Nové koleje v prostorách Pražského hradu; Výměnné pobyty na Sicílii s agenturou Gangster Agency

Šprt Zemědělec (kandidát za ČZU) Zlevnění skript; Zdražení piva a alkoholu; Povinné brigády na polích; Řidičský průkaz na kombajn pro všechny

Drát Veliký (diktátorský fundamentalistický vládce ČVUT) Konec reálnému sexu – virtuální sex pro všechny Striptérku na každém pokoji na koleji; Místo umyvadla na záchodech výčepní pípu; Vydláždění chodníků Prahy mikroprocesory; Zařízení taxi služby po prostorách fakulty; Zakázání sportu (K čemu ho my technici potřebujeme??)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Český Majáles 09

Český Majáles 09

MAJÁLES SI VÁŽÍ DLOUHODOBÝCH PŘÁTEL: AKCE „CO ROK, TO PIVO“ Majáles spustil v Česku zcela


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved