Prague City Festival – zábavu do ranních hodin obstarají hvězdní DJs

Prague City Festival – zábavu do ranních hodin obstarají hvězdní DJs

Poslední kapela dohrála, vámi otřásá euforie z jejího vystoupení a poslední, co si přejete, je, zábavu v plném proudu rázem utnout a odporoučet se domů do postele. Jenže navzdory tomu, že ještě neodbila ani půlnoc, zvukaři vám pouští píseň k odchodu a sběrači odpadků v doprovodu security vás ve zběsilém tempu neúprosně nahánějí k východu…. Tak tohoto scénáře se na Prague City Festivalu obávat nemusíte! 23.6. se na holešovickém Výstavišti bude „pařit“ a tančit až do rána.

„V tento moment je prodáno již 9000 vstupenek, což je polovina kapacity festivalu a jelikož jdou lístky rychle na odbyt i v zahraničí, na český trh teď zbývá posledních cca 5 000 ks.

„Zájem, který o náš festival lidé projevili, nás moc těší a doufáme, ze PCF svou hudební i doprovodnou částí potěší zase je.“ sdělil ředitel festivalu Borek Jiřík.

Po skončení programu na hlavní scéně bude na návštěvníky festivalu čekat ještě velmi pestrý line-up účinkujících v přilehlém Průmyslovém paláci, kde se ti největší „nespavci“ a nejotrlejší milovníci party, budou moci „protančit“ až k východu slunce s elitními zahraničními DJs – OLAVem BASOSKI,  Tommyboy / CRAZIBIZA, NDKj a CHRISem SADLERem.

„Chtěl jsem sestavit line-up z DJů / producentů, kteří  udávají směr současné světové houseové scény, což dokazuje i jejich umístění na předních příčkách prestižního Beatport chartu, který je barometrem popularity mezi tanečními producenty.“ vysvětluje svůj výběr výše uvedených DJů spoludramaturg noci, Chris Sadler. „Přijde mi škoda, že funky energický house se z české festivalové i halové scény vytratil a sestava těchto DJs dokáže, že tahle hudba má nejen ještě co nabídnout, ale že je čerstvější a silnější, než kdy předtím“.

Jako první se za mixážní pult postaví Nizozemec Olav Basoski, který se do celosvětového povědomí zapsal mimo jiné remixy Mobyho, Phats & Small nebo Jamese Browna. Tuzemskému publiku je dobře známý i z live vystoupení na prvním ročníku Dance Celebration – taneční megaparty v nákupním centru.

Druhým hostem tohoto ranního tanečního maratónu bude Tommyboy z dua CRAZIBIZA, které patří k nejžhavějším objevům taneční scény loňského roku, kdy bodovalo v Beatport chartu hned s několika skladbami. Vzpomeňme např. Spinning Around (6 týdnů No.1 hit), Lovedance, remix skladby D. Kurtise Check Yo Self nebo jejich zatím poslední hit My Lips, který v hitparádě Beatportu patřil mezi deset nejstahovanějších skladeb. Tommyboy však slavil řadů úspěchů již před založením Crazibiza a to především s remixy pro Deep Dish, Dannyho Tenagliu nebo Rogera Sancheze.

Pod názvem NDKj vstupuje Andrea Quirico z Itálie, který se profesionálně věnuje DJingu od roku 1998. Velmi záhy však zjistil, že „jen hrát“ jej neuspokojuje a začal se věnovat rovněž produkci skladeb. V roce 2006 uvedl první Dark Ages, skutečným hitem se však stala až nahrávka z roku 2009 Dishes Ep, následovaná hity Main Course a Funkest Star, které se dostaly do TOP 10 v Beatport chartu.

Závěr noci bude patřit CHRISU SADLEROVI, DJovi, producentovi a výše zmíněnému spoludramaturgovi této taneční party, kterého díky mnohaletému působení na české scéně není zdejšímu publiku třeba představovat.

Vstupenky na Prague City Festival jsou k dostání v síti Ticketportal ve dvou kategoriích – k pódiu za 1440 Kč do vyprodání zásob a k stání mimo sektor u pódia, jejichž současná cena 990 Kč je platná jen do 30.4. „Počínaje prvním květnem se cena stání zvedne na 1190 Kč, za kterou budou vstupenky k zakoupení až do začátku festivalu“ uvádí Borek Jiřík.

Prague City Festival, pořádá 23.6.2011 na Výstavišti Praha – Holešovice agentura PunxNotDead.
Účinkující: Blink-182, 30 Seconds To Mars, House Of Pain, Gogol Bordello, The Gaslight Anthem, Hadouken, Flogging Molly, Support Lesbiens, Skindred, Superhiks, Tleskaě a DJs: Olav Basoski, Tommyboy / Crazibiza, NDKj a Chris Sadler.

Více na www.cityfestival.cz, www.punxnotdead.cz, www.ticketportal.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Prague City Festival 2011

Prague City Festival 2011

Ve čtvrtek 23. června proběhl v Praze další ročník Prague City Festivalu, koncerty probíhaly venku

Prague City Festivalu budou vévodit Blink-182 A 30 Seconds To Mars

Prague City Festivalu budou vévodit Blink-182 A 30 Seconds To Mars

HOUSE OF PAIN v čele s Everlastem, HADOUKEN, GOGOL BORDELLO, SKINDRED, GASLIGHT ANTHEM, FLOGGING MOLLY,

Prague City Festival ohlašuje nová jména – Hadouken, Gaslight Anthem, Support Lesbiens a KMBL

Prague City Festival ohlašuje nová jména – Hadouken, Gaslight Anthem, Support Lesbiens a KMBL

Na PRAGUE CITY FESTIVAL, který se uskuteční 23.června na pražském Výstavišti, přijedou i našemu publiku

One Republic vystoupí v dubnu v Praze na zahřívací show Prague City Festivalu

One Republic vystoupí v dubnu v Praze na zahřívací show Prague City Festivalu

19.dubna se v pražském SaSaZu uskuteční zahřívací show Prague City Festivalu, kterou opanují hvězdní One

Prague City Festival přiveze House of Pain s Everlastem

Prague City Festival přiveze House of Pain s Everlastem

nový multižánrový hudební festival, jehož první ročník se odehraje 23.června 2011 na pražském Výstavišti, ohlašuje


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved