Podpořte na Katalyzátoru mimořádné představení Řeky & Atmosférický sbor na Jatkách 78

 

Bubenicko-hlasově-vizuální projekt Řeky & Atmosférický sbor přivede 10. ledna na jeviště pražského divadla Jatka 78 hned několik osobností hudební současnosti. Zpěvačky world music Lu Hawu Goldin, Antonii Nyass, perkusisty Miloše Vacíka, Papise Nyass a čtyřicetičlenný pěvecký sbor. Společné představení doplněné živou výtvarnou projekcí na Jatkách 78 je jejich velkým snem. Pomoci s jeho realizací může každý – stačí přispět jakoukoliv částkou na projekt Řeky & Atmosférický sbor prostřednictvím české platformy pro crowdfunding Katalyzátor (www.katalyzator.cz).

Za přípravou celého večera stojí velká spousta lidské práce a technické podpory. Pomozte nám s náklady na představení a na zpracování záznamu. Podpořte nás jakoukoliv částkou, budeme vděčni. Buďte s námi u tohoto unikátního projektu a zažijme společně večer plný rytmů, hlasů, zvuků, vášně, radosti i bolesti slovanské duše,“ vzkazují na Katalyzátoru aktéři projektu.

reky uprava

 

LuHawa Goldin a Antonia Nyass jsou dlouholetými kamarádkami, zpěvačkami a capella projektu Yellow Sisters. Řeky společně založily z touhy ponořit se hlouběji do slovanské tématiky a prozkoumat možnosti lidského hlasu i bubnů. Jsou autorkami všech písní. Začátkem roku 2014 přizvaly ke spolupráci dva vynikající perkusisty Miloše Vacíka a Papise Nyasse a v létě poprvé společně vystoupili pod názvem Řeky na Festivalu Žižkovské Pivobraní. Byl to pro ně silný zážitek, proto se rozhodli v projektu pokračovat a doplnit ho navíc o pěvecký sbor, který by hudbu doprovázel nejen zpěvem, ale i atmosférickými zvuky. A tak vznikl Atmosférický sbor složený ze 40ti amatérských zpěváků, které spojuje nadšení z tvorby a práce s hlasem. Výtvarnou složku, vlastní pohled na slovanské téma, do projektu Řeky & Atmosférický sbor vnesla mexická výtvarnice, multimediální umělkyně a tanečnice Cristina Maldonado.

12140551_143927505959577_3309380616417943214_n

 

Představení souboru Řeky je tak soutokem dvou ženských hlasů. Hlasů vyprávějících, hlasů lyrických, hlasů oslavujících cestu ke kořenům za doprovodu bubnů, perkusí a smíšeného sboru. Hudební příběhy dobarvuje a dotváří živá projekce. Chcete-li Řeky & Atmosférický sbor zažít v osobité atmosféře Jatek 78, podpořte je na Katalyzátoru. Mezi odměnami pro dárce je kromě vstupenky na jedinečné představení a after party například také vstup na dílnu či soukromou lekci zpěvu, tance nebo bubnování a dokonce i soukromý koncert!

Více na http://www.katalyzator.cz/projekt/57-reky-atmosfericky-sbor

Kontakty

www.katalyzator.cz

Mediální servis: Michaela Rozšafná, michaela@2media.cz 2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1

www.2media.cz, www.facebook.com/2media.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved