PodParou fest 2006

Už čtvrtým rokem se sjíždějí punkačí s celé České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska do Moravské Třebové, aby si pořadně užili open-air fest POD PAROU.Cestou jsme potkávaly jedince, kteří byli horkými adepty na to, že na fest ani nedorazí, leželi v příkopech, mezích, prostě všude u silnice opilý na mol.

Akreditaci sem si domluvil sám s místní kapelou werglův pjos, kterým velice děkuji, že mi toto umožnili. Postavili jsme stany a vyrazili jsme hned mezi lidi, první kapelu, kterou jsme uslyšely byli VISION DAYS a LECSA PUNK z maďarska, TOTALNÍ NASAZENÍ. Punkáčů pod podiem přibývalo a rozjíždělo se pořadné pogo! Následovali rakušáci RENTOKILL a mezi slovenskýma kapelama ZONA A a KONFLIKT vystoupila česká kapela E!E.

Před půlnocí nám zahrála ZNOUZECTNOST a svůj um předvedl WERGLŮV PJOS, který měl dost starosti s pořádáním celého festu. Pateční večer uzavíraly kapely PUNK FLOID, EX-TIP a VYSOKÉ NAPĚTI, ale to už sem odcházel do stanu v naprosto vyřízeném stavu a doufal jsem, že naberu dosti sil na sobotu a vstanu ze stanu, abych stihl kapely, které do toho chtěly začít bušit už před desátou ráno.

Ráno koho neprobudil SCARECROW, tak toho nemohlo probudit už nic! Rychle jsem vylezl ze stanu, na podiu se už chystala DUKLAVOZOVNA, na kterou jsem se těšil jak malej kluk a nezklamali! A na nás čekal nářez v podobě dalších 18 kapel v čele s hosty s Ameriky.

Měl jsem strašný hlad a diky tomu jsem propás AQVA SILENTIA a HADRY Z TĚLA, ale veliká škoda by byla si nechat ujít rodinku BENJAMING BAND, kteří hrají svůj skotský punk.Po pár kapelách se očekával příjezd největší hvězdy, která vystoupila ne celém festu, američtí total chaos, ale asi zabloudily po naši zemi a tiše se doufalo, že cestu najdou!

Po kratší pauze zahrál V.T. MARVIN, a po nich už nastupovali na jeviště očekávaní TOTAL CHAOS. A ti spolu se svými krajany MOLOTOV COCKTAIL nám ukázali jak to chodí za velkou louží. Na festu vystoupilo ještě hodně hvězd, jenom zmínkou např. S.P.S, N.V.U, ČERTŮF PUNK, atd.

Na tomhle festu si člověk říká: „Sakra, mohlo by to trvat tak ještě týden“ a hned se těšíte na příští rok co na nás pořadatelé nachystají a co pozvou za kapely. Každým rokem se festival rozrůstá a pořadatelé vymýšlejí jak by vše vylepšily a zdokonalili, to šlo vidět nejvíc tento rok. Pod parou je věštěna slibná budoucnost a já jsem zvědavý jak to bude vypadat tak za 10let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved