Ouvalskej Bigbít 2006

Rockoví fanoušci se sjížděli letošní první červnovou neděli do Úval u Prahy, kde se koná každoročně hudební festival OUVALSKEJ BIGBÍT.V sobotu 3.6 2006 si zde zahrálo přes 20 rockových a metalových skupin na dvou scénách. Velká scéna byla jako vždy zvukově velmi dobrá a kapely na ní o nic horší.

Jako první zahajili festival skupina Apple Juice a U.D.G., kteří přilákali několik desítek mladých fanynek. Při vystoupení skupiny Status Presents naskakovala posluchačům husí kůže a laťka stoupala. Kapela samozřejmě nevynechala svů největší hit ,“ Thats what I’m, který byl zařazen na sountrack k filmu Snowboarďáci.

Živý koncert pražské skupiny Krucipusk, hlášky a grimasy „Strejdy Tomáše“ patřilo k nejlepším
vystoupením dne. Vypsaná Fixa přívítala publikum songy ze svého “ nového “ alba Bestiálně šťastní, ale nezapomněla i na osvědčené hity „Nina“, „Čáp“, „1982“ atd. O překvapení se postal zahraniční host v podobě slovenských Horkýže Slíže, se kterými si zanotovali snad všichni, jejich songy „L & G song“, „A ja sprosta“, „Sedlak“ a pod.

Na letošním festivalu nemohli chybět i kapely jako jsou domácí Mědvěd 009, Wohnout a samozřejmě Divokej bill, který v rámci svého turné zahrál jako poslední. Diváci byli ale trochu zklamaní, protože místo na prospektech slíbených 90 min., jejich show trvala něco málo přes hodinu a dokonce zapomněli i na hity jako jsou „Znamení“ nebo „Pocit „. Ale i přesto bylo jejich vystoupení nabito energii a dokonalou show v podobě obrovské dřevěné lodi na podiu, světelných efektů a Štěpánovými tanečními prvky.

Zatímco na hlavní scéně si bylo možné vychutnávat kvalitní zvuk, speciální světelné efekty, na druhé scéně – v úvalské sokolovně tomu tak nebylo. Několik kapel si stěžovalo na nekvalitní ozvučení, špatnou akustiku a celkově na nedostatečnou přípravu. Mezi těmito kapelami byli loňský objev roku Votchi, skupina Syndrom v čele s baskytar. skupiny Debustrol Petrem novákem alias Zeddem, který zde představil svůj nový projekt a mnoho dalších.

I přes všechny nedostaky se letošní ročník vydařil, lidem se líbilo a my jen můžeme doufat, zda si pořadatelé z toho vezmou nějaké ponaučení a do příštího roku se polepší

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Ouvalskej Bigbít – potvrzené kapely

Ouvalskej Bigbít – potvrzené kapely

19. ročník 5.6.2010 1. pódium 14:30 – 15:10 40 CORN FLAKES 15:35 – 16:15 40


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved