Open Air Festival už zná další jména zahraničních hvězd, fanouškům je prozradí 9. března

Open Air Festival už zná další jména zahraničních hvězd, fanouškům je prozradí 9. března
  • Zveřejněno: 22 února 2011, Autor: , Počet komentářů: Zatím bez komentáře
  • Kategorie: Bleskovky

Další salva velkých jmen už je připravena. Open Air Festival zná jména svých hvězd z kytarové i taneční scény. Oficiálně je prozradí za dva týdny. Fanoušci by ale měli zpozornět ještě předtím, protože festivalové vstupenky budou držet svou stávající předprodejovou cenu 880 korun už jen týden. Členové O2 Extra Klubu mohou využít výhodu 1+1 vstupenka zdarma, lístek na multikulturní akci je tak v přepočtu vyjde na pouhých 440 korun. “Abyste se na festival naladili už v současných mrazivých dnech, můžete si poslechnout třeba čerstvě vydané remixy na oba stávající headlinery – The Chemical Brothers i Goose,” radí manažerka festivalu Marie Marková. “Remixy vypustili v půlce února Bloody Beetroots v rámci kompilace “Best of… Remixes” a jsou k poslechu třeba na Youtube a k dostání na serveru Beatport,” dodává.


Goose a The Chemical Brothers na jedné kompilaci

Co mají společného dva headlineři Open Air Festivalu 2011? Goose i Chemical Brothers jsou kapely, které hýří taneční energií a jejicho show nenechá nikoho v klidu. Teď se obě kapely ale dokonce ocitají i na jedné desce. Vše díky Bloody Beetroots, kteří si vzali na paškál mimo jiné dvě skladby Goose (Can’t Stop Me Now a Black Gloves) a jednu “chemickou” (Dissolve). Všechny tři hitovky zremixovali do vlastní podoby, která odpovídá stylu Bloody Beetroots. Mimochodem, parta Bloody Beetroots, dosáhla v roce 2008  se svým Cornelius EP mezi 100 nejprodávanějších mezinárodních skladeb na iTunes.

Poslechněte si remixované skladby zde:

Goose – Black Gloves (remix)
http://www.youtube.com/watch?v=-EpiyDLPHzo

Goose – Can’t Stop Me Now (remix)
http://www.youtube.com/watch?v=ZomVXEWoQSk

The Chemical Brothers – Dissolve (remix)
http://www.youtube.com/watch?v=qlXSTJ-XmVg

První indicie k odhalení dalších festivalových kapel

Open Air Festival chce své fanoušky překvapit 9. března uvedením hned několika velkých jmen naráz. “Můžeme si zahrát takovou menší hru – schválně zkuste uhodnout, které interprety pro vás chystáme. Tipujte si třeba na www.facebook.com/openairfestival,” vyzývá Michal Lukeš, promotér festivalu. “A první indicie – alespoň jednu z kapel jste u nás ještě neměli šanci slyšet,” dodává Michal.

Kreativní soutěž aneb pojeďte na hory s festivalem

Už jen tento týden je možné přihlásit se do soutěže o pobyt pro dvě osoby v O2 pokoji v hotelu Eden v Herlíkovicích. Pro výhru stačí jen špetka tvořivosti a foťák nebo kamera. Na web stačí nahrát obrázek nebo video na téma “co všechno jsem schopný udělat pro týdenní dovolenou na horách zdarma.” Nejlepší duo čeká výlet s permicemi a polopenzí od 11. do 18. března.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved