Ohm Square mají jediný koncert do konce roku

Na Podzimním O2 Sázavafestu, který se uskuteční 7. listopadu v pražském klubu Abaton, dojde na jediné živé vystoupení skupiny Ohm Square. Ostatní koncerty kapela zrušila kvůli pracovnímu zaneprázdnění.

„Pracujeme na několika věcech a rádi bychom se všemu věnovali naplno,“ vysvětlil Jan Čechtický z Ohm Square. Na podzimní mutaci letního open air festivalu se společně se svými kolegy z kapely chystá exkluzivně představit i novinku, na které momentálně pracují. „Doufáme, že zahrajeme další novou věc, která ještě nikdy nezazněla,“ dodal Čechtický.

Podzimní O2 Sázavafest je poslední akcí roku ze série pořádané organizátory, kteří jsou také autory Jarního O2 Sázavafestu, hudební soutěže O2 Sázavafest Battle a letního O2 Sázavafestu. Ten příští rok oslaví jubilejních 10 let existence.

„Jsme nadšení, že Ohm Square neodřekli svou účast na listopadové akci v Abatonu, a že si naopak vybrali právě náš festival k představení své nejnovější tvorby,“ řekl nadšený ředitel festivalu Pavel Kloupar.

Mezi další účinkující Podzimního O2 Sázavafestu se řadí ska formace s charismatickými frontmankami včele Basta Fidel nebo Andělem ocenění Prague Ska Conspiracy či Sto zvířat.
Vystoupí také mariánsko-lázeňská trash-popová skupina 100°C , jejíž leader Jakub Johánek se stal na začátku letošního roku kmotrem dalšího hosta, pražské rockové kapely Loyca.

Tradiční žánrově pestrou dramaturgii O2 Sázavafestu doplní worldmusic uskupení Female Afrobeat a indie-rockový projekt Bek Ofis Jana Nedvěda. Kytarovou muziku zastoupí No Side, duo Laspilka. Svou divokou show představí i legendární čeští punkáči Totální nasazení a Volant.

Taneční hudbu mimo zmíněných Ohm Square, jejichž tvorba zazněla i ve filmech Samotáři, Divoké včely, O rodičích a dětech nebo Děvčátko, zastoupí elektro-popová skupina Cartonnage.

Do 10. října mohou hudební příznivci zakoupit vstupenky v předprodejních sítích, kde jsou k dostání za 190 korun. Od neděle 11. října se cena jedné vstupenky v předprodeji zvýší na 250 korun. Více informací o akci, která začne v sobotu 7. listopadu už v 16 hodin naleznete na www.sazavafest.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Rozhovor s Ohm Square

Rozhovor s Ohm Square, kteří vystoupí 7. listopadu v klubu Abaton v rámci Podzimního O2


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved