Novoroční party Lust Session uvede největší hvězdy drum and bass v čele s britskou Sigmou

Pražská Tipsport Arena se 8.ledna promění v obří novoroční party, na které vystoupí současná drum and bassová elita. Jako první se pořadatelům podařilo získat live set londýnského dua Sigma, jehož skladba Nobody To Love ovládla celosvětový rozhlasový éter.

lust vizual

Dalším účinkujícím je britský DJ Kove a ještě řada jmen bude následovat. Line up budeme zveřejňovat postupně“ prozradil za pořádající agenturu Mania Promotion Pavel Pešek. „Vstupenky, které je možné zakoupit v sítích Ticketpro a Ticketportal, jsou v tuto chvíli dostupné za 790 korun, s dalšími potvrzenými účinkujícími se ale bude jejich cena zvyšovat“ doplnil Pešek.

 Sigma 2

Sigma

Britské duo Sigma, které tvoří Cameron Edwards a Joe Lenzie, má na svém kontě řadu úspěšných nahrávek, remixů a spoluprací s takovými jmény jako Eric Prydz, Stanton Warriors nebo Duck Sauce. Přestože první singl Masai/Livewire, pod kterým je skupina podepsána, vyšel již v roce 2006, celosvětového ohlasu se jí dostalo až v roce 2014 po vydání výše zmíněné skladby Nobody To Love, předělávkou singlu Bound 2 od Kanye West. Tato nahrávka Sigmu poprvé katapultovala na vrchol britského singlového a dance žebříčku, odkud ji jen o pár měsíců později sesadila další skladba z produkce tohoto dua – Changing (feat. Paloma Faith). Následoval track Higher (feat. Labrinth), který v přehledu nejúspěšnějších britských singlů obsadil 12.místo a Glitterball (feat. Ella Henderson) – zatím poslední singl z připravovaného alba Live, které by mělo vyjít do konce tohoto roku.

Sigma 1 (kopie)

Kove (vlastním jménem James Rockhill), který stejně jako Sigma pochází z Velké Británie, je DJ a producent elektronické hudby. Jeho nahrávky vychází pod záštitou vydavatelství Chase & Status, kterým remixoval jejich comebackový singl Lost & Not Found. Populárními se staly i jeho remixy pro Bastille, Johna Newmana nebo Exampla i jeho vlastní singl Way We Are, který se v britské singlové hitparádě umístil na 30.příčce.

Více o Lust Session na https://www.facebook.com/events/698563403611918/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved