Müller začína turné exkluzívnym koncertom vo Vysokých Tatrách

Müller začína turné exkluzívnym koncertom vo Vysokých Tatrách

20. novembra sa uskutoční prvý zo série predvianočných koncertov Richarda Müllera v rámci Potichu Tour 2010. Pôjde o exkluzívne vystúpenie v Grand Hoteli Kempinski High Tatras na Štrbskom plese.

Richard Müller aj s členmi svojej sprievodnej skupiny trávi tento týždeň  v „skúšobni“  v najluxusnejšom päťhviezdičkovom hoteli vo Vysokých Tatrách. V Grand Hoteli Kempinski sa pripravujú na blížiace sa turné, ktoré sa začne už 20. novembra exkluzívnym koncertom v priestoroch hotela. Napriek tomu, že cena najdrahšieho VIP balíka pre dvoch sa blíži k sume 800 Eur, väčšina z limitovaného počtu lístkov je už vypredaná. „Súčasťou balíkov je aj ubytovanie na jednu alebo dve noci. K dispozícii je už len niekoľko De Luxe balíkov od 530 Eur,“ informovala PR manažérka spoločnosti Best Hotel Properties, a.s. Katarína Ferenčíková.

Potichu Tour 2010 dostáva v týchto dňoch definitívnu podobu. „Bude diametrálne iné ako naše vystúpenia za uplynulé dva roky. Určite chcem do playlistu zaradiť napríklad aj pesničky, ktoré budú pre časť publika možno menej známe,“ povedal Richard Müller. „Samozrejme nebudú chýbať ani nové skladby z albumu Už, len ich treba zaranžovať inak. Pre poslucháčov môže byť výsledok veľmi prekvapujúci.“

Ďalším príjemným prekvapením pre návštevníkov koncertov bude aj vizuálne dokonale zladená skupina ľudí na pódiu. Módny návrhár Robert Bartolen už pripravuje pre Müllera a jeho band špeciálne navrhnuté kostýmy, aj tie ako prví uvidia návštevníci exkluzívneho koncertu na Štrbskom plese. Veľký záujem je aj o lístky na ďalšie zastávky Potichu Tour, bratislavský koncert 19. decembra je dokonca už vypredaný. Richard tak plánuje pridať ešte jeden 20. decembra.

manažment Richarda Müllera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved