MTO Universal Praha

MTO Universal Praha

Tak a je po tom… V sobotu 26.4.2008 se v sokolovně ve Bzí sešel Malý taneční orchestr divadla Sklep alias M.T.O Universal Praha v čele s Tomášem Hanákem. A přesně jak hlásaly plákáty, zahrál to nejlepší z toho nejhoršího, co se v muzice událo do 80.let.

Upřímě řečeno mám pocit, že předchozí řádky úplně stačí k tomu, aby si ostatní mohli představit atmosféru, která tam panovala. Na druhou stranu se ale taky dá říct, že ona atmosféra se snad ani nedá popsat. Účinkující i značná část posluchačů dorazili v „dobových kostýmech“ tzn. v křiklavě barevných šatičkách, sukních, se šňůrami korálí na krku, obrovskými brýlemi, delikátně krátkými kravatami a tak podobně.

Co říct k muzice? Teskný zvuk kytary, který se teď jen tak někde neslyší, origiální souprava bicích pro dva bubeníky, multiinstrumentalista za klávesami, netečně vyhlížející basák a samozřejmě úžasní pěvci….všechno jak má být. Kdo věděl na co (a o co) jde a nenechal se jen nalákat jménem Tomáše Hanáka, tak rozhodně nemohl být zklamán. Zazněly samé šlágry z dob dávno minulých, naštěstí pro nás později narozené. Celý sál se soustavně pohupoval v bocích a po několika úvodních písničkách se i regulérně tancovalo. Mezi posluchači bylo zhruba stejné množství lidí mladších i starších a všichni vypadali spokojeně. Bohužel jsme odcházeli už před půlnocí, ale nepochybuji o tom, že zábava pokračovala ještě dlouho poté, jak je tu ostatně dobrým zvykem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved