Mladí a neklidní Sonic Syndicate v Modré Vopici!

Mladí a neklidní Sonic Syndicate v Modré Vopici!

Jedna z nejvýraznějších tváří současného moderního metalu bude k vidění 18. listopadu v pražském klubu Modrá Vopice. Na koncertu zde vystoupí švédští dravci SONIC SYNDICATE, kteří přivezou svou novou desku „We Rule the Night “. Společně s nimi se představí jejich krajané z kapely BLOWSIGHT.

SONIC SYNDICATE již nejsou pouze tou nadějnou kometou, která se kdysi v roce 2002 objevila na metalovém nebi a jež  v roce 2006 slavně vyhrála prestižní soutěž kapel labelu Nuclear Blast. V současně je lze již považovat za plně etablovanou formaci, která neomylně kráčí ve šlépějích svých severských vzorů, kterými jsou zejména kapely SOILWORK a IN FLAMES, což ostatně potvrzují i na zbrusu novém albu.

Skupina byla zformována v roce 2002 bratry Richardem, Rogerem a Robinem Sjunnessonovými a původně se jmenovala Fallen Angels. Pod tímto jménem natočili tři dema, aby v roce 2005 podepsali smlouvu s Pivotal Rockordings, změnili název na SONIC SYNDICATE a vydali debutové studiové album „Eden Fire “. V roce 2006 se zúčastnili již zmiňované soutěže kapel, ve které se objevili na 1500 spolků z celého světa. Porota jim nakonec přisoudila prvenství a následoval opravdový skok do velkého hudebního světa, včetně smlouvy s gigantem Nuclear Blast. Následovala alba „Only Inhuman “ a „Love and Other Disasters “, na kterých SONIC SYNDICAT pilují svůj, s typickou intenzitou podávaný, melodic death metal/metalcore. Poznávacím znamením kapely je, kromě zběsilých koncertních show, také dvojice vokalistů a také sympatická basistka Karin, která je tajným sex-symbolem mnoha puberťáků.

Společně se SONIC SYNDICATE můžete ve Vopici očekávat také jejich krajany v podobě kapely BLOWSIGHT. Tahle neotřelá parta kombinuje ve své hudbě takové styly jako je metal, punk nebo rock a také proto čekejte nečekané a rozhodně si nenechte ujít jejich vystoupení.

Vstupenky na koncert SONIC SYNDICATE koupíte již nyní ve všech běžných předprodejích. Více informací o koncertu získáte na webu www.obscure.cz nebo tel. čísle 774220183.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Soilwork, Dark Tranquility, Caliban, Sonic Syndicate

20. Října pražský Palác Akropolis hostil dva z čelních představitelů švédské deathmetalové školy – Soilwork


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved