Midnight Walk 2014 na podporu Domova Sue Ryder.

Midnight Walk 2014 na podporu Domova Sue Ryder.

 Již příští pátek, tedy 23. 5., se uskuteční charitativní pochod noční Prahou na podporu Domova Sue Ryder – Midnight Walk 2014.

Motto této akce je: „Daruj a pochoduj!“ Přijďte tedy podpořit tuto jedinečnou akci.

Důvodem pro uspořádání pochodu je získání finančních prostředků na péči o seniory v Domově Sue Ryder, a tak jim pomoci zajistit důstojné stáří. Finanční prostředky se vybírají formou daru v minimální výši 500,- Kč, kterým se účastníci do pochodu přihlásí. Registrovat se lze jednak online na webových stránkách Domova Sue Ryder: http://www.sue-ryder.cz/registrace-MW2014.html

a také přímo na startu u Písecké brány blízko stanice metra Hradčanská. Registrace zde bude probíhat od 19:00 hodin. Pochod se z tohoto bodu vydá na pěknou vyhlídkovou cestu ve 21:00 hodin. Trasa pochodu povede přes čtyři městské části až do Domova Sue Ryder v Michli. Na výletě dlouhém přibližně 14 km budou tři občerstvovací zastávky, kde bude pro účastníky pochodu připravené malé občerstvení a také sociální zázemí. Zastávky budou na Kampě, v Zítkových sadech a v Centrálním parku na Pankráci v Café Na půl cesty. Do cíle pochodu, tedy do Domova Sue Ryder, bychom měli doputovat přibližně v 1:30 hodin. Zde bude připraveno zázemí pro společné posezení všech účastníků v příjemném prostředí historického areálu Domova. Přesný popis trasy a mapa je zde: http://www.sue-ryder.cz/trasa-pochodu.html .

Midnight Walk se koná pod záštitou prvního náměstka primátora hlavního města Prahy pana Jiřího Vávry a starostky městské části Praha 2 paní Jany Černochové.

Myslím, že účast na charitativním pochodu Midnight Walk na podporu domova s péčí o seniory, je správným přístupem k problémům spojeným se stářím, které máme my, mladší, teprve před sebou. Každý, kdo takový pochod podpoří, opustí vlastní ulitu a udělá něco pro druhé, lépe pochopí smysl života i to, jak důležitá je mezi lidmi vzájemnost a úcta…“ dodává k podpoře charitativního pochodu první náměstek primátora pan Jiří Vávra.

Patrony letošního pochodu jsou legendární sportovec Imrich Bugár a Jitka Šorfová, populární taneční pár z posledního ročníku soutěže StarDance… když hvězdy tančí. Účast v pochodu Midnight Walk přislíbil i známý sportovní redaktor Stanislav Bartůšek.

pohlednice midnightwalk-1

Domov Sue Ryder poskytuje důstojnou péči seniorům již 15 let. Pochod Midnight Walk, jehož tradici přebrali organizátoři od Nadace Sue Ryder z Anglie před třemi lety, je jedním z několika pravidelných projektů Domova Sue Ryder, které každoročně na podporu svého Domova sám organizuje. Více informací o Domově Sue Ryder, jeho historii a jeho dalších projektech naleznete zde: http://www.sue-ryder.cz/

Dokument z loňského ročníku Midnight Walk si můžete prohlédnout zde:

http://www.youtube.com/watch?v=x0Cj6tf44CQ&list=PLkztt0io3Up8QCBB0TcDoGucJFm552G8y&index=9

Fotogalerii z loňského ročníku Midnight Walk si můžete prohlédnout zde:

http://www.sue-ryder.cz/fotogalerie-pomoci/midnight-walk-2013-fotogalerie.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved