Marillion známý jako FISH vystoupí v PRAZE!

Jako jedno z nejkrásnějších a svých nejoblíbenějších měst světa uvádí legendární skot FISH (Derek William Dick) právě Prahu. Agentura Pragokoncert proto připravila na pondělí 29.10.2007 od 20:00 hodin koncert této rockové legendy právě zde – v PRAZE v Rock Café. Speciálním hostem koncertu bude mladá, nadějná Art-Rocková kapela APATHEIA.

Fishova hudba se vymyká všem módním hudebním trendům a křísí statečně pramínek čisté rockové hudby v dnešní banální hudební pustině. Jeho sólo kariéra je velmi výrazná. Svůj podíl na tom má i jeho obrovské charisma zářící ještě silněji v jeho k dokonalosti vypracovaných show.

V prosinci 2005 získal Fish dokonce cenu „Classic Rock Society“ za svůj nepřehlednutelný přínos hudebnímu světu za 25 let svého působení.

Od roku 1990 se Fish také aktivně zapojil do filmového průmyslu a ztvárnil množství filmových a TV postav, což jen dokazuje jeho všestrannost a nezapomenutelný charakter.

I tak je ale Fish asi nejvíce spojován s kapelou Marillion, ve které působil jako zpěvák od roku 1983, kdy Marillon vydali album „Script For a Jester´s Tear“. Jeho silný, Peterem Gabrielem inspirovaný hlas jen stvrzuje mínění některých kritiků, že Marillion je víc než jen o něco výraznější Genesis se silnějším heavy nábojem. Marillion vydali s Fishem v čele 7 alb. Hudební nesoulad mezi Fishem a zbytkem kapely však způsobil jeho odchod k z kapely a start vlastní sólo dráhy, to bylo v roce 1988. V roce 1989 spolupracoval Fish na „Zániku domu Usherů“ Petera Hamilla a rok nato vydává svou první sólo desku „Virgil In A Wilderness Of Mirrors“, což je jakési pokračování divadelního projevu, který tvořil koncept alb Marillion. Následovaly desky „Internal Exile“ (1991), „Songs From The Mirror“ (1993), „The Acoustic Session“ (1994), dvojalbum „Yin“ a „Yang“ (1995), „Sunset On Empire“ (1997), „Rain Gods With Zippos“ (1999), „Fellini Days“ (2002). „Sashimi“ (2003), „Field Of Crows“ (2004) nahrané live v Polsku a v loňském roce vydal další live album „Return To Childhood“.

Jeho show jsou pověstná svou teatrálností a vtipem a jsou vždy korunována velmi silnou a kouzelnou osobností samotného Fishe.

29. října se má Praha a všichni skuteční rockoví fajnšmekři na co těšit! Bude to show plná překvapení. Fish odehraje v Praze jediný, exkluzivní koncert pro ČR! Buďte u toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved