Májový týden v La Fabrice – svěží kulturní zážitky po celý týden zdarma

Dveře oblíbeného multikulturního prostoru La Fabrika v pražských Holešovicích se od 11. do 17. května doširoka otevírají veřejnosti – od pondělí do neděle od 12.00 až do pozdních večerních hodin. Skvěle zásobený bar, idylická zeleň na terase, relaxace, zábava, atraktivní večerní program přístupný zdarma … lákadel, které nabízí Májový týden, první týden otevřených dveří v La Fabrice, je nepočítaně!

Bar a terasa, vybízející k lenošení, piknikování, hraní stolních her, čtení knih a podobným činnostem, budou po celý týden v provozu od 12.00. Se západem slunce se barem rozezní živá hudba rozličných stylů k tanci, pro zábavu či jen jako příjemný podkres k posezení hostů (vystoupí například Loop Station, Zdeněk Merta, František Segrado, Anna Polívková a Jakub Xavier Baro). V pondělí program zpestří přednáška o včelách, ve čtvrtek promítání dokumentu Danielův svět v rámci projektu KineDok. Čtvrteční večer bude věnován všem, kdo si chtějí zkusit zahrát či zazpívat na barovém podiu před publikem.

PROGRAM MÁJOVÉHO TÝDNE V LA FABRICE 11. – 17. května

Pondělí 11. května, 19:00

O VČELÁCH (NEJEN) VE MĚSTĚ aneb Jak jsem potkala včely

O strastech a radostech včelaření, o českých včelařích ve 21. století. Kde všude je možné mít úly? Proč jsou včely tak fascinující? A o tom, jestli se ve velkoměstech vůbec mají dobře, si s vámi bude povídat Anche Vodrážková – studentka 1. ročníku SOU Blatná, obor Včelař.

20:00

Herečka a zpěvačka Erika Stárková osobitým způsobem interpretuje jazzové a popové písně za doprovodu multiinstrumentalisty a zpěváka Václava Tobrmana. Duo, které vás okouzlí svojí energií a vtipem.

erika a vaclav

Úterý 12. května, 20:00

Zdeněk MERTA, František SEGRADO a hosté…

segrado-frantisek-2015-04-michal-hanclovsky-005

Středa 13. května, 20:00

Dva sehraní muzikanti Tomáš & Adam kombinují jazz/reggae/pop/soul jen pomocí piana, bicích a padu. Není to málo? Není, přijďte se podívat.

Čtvrtek 14. května, 20:00

Promítání dokumentu režisérky Veroniky Liškové Danielův svět v rámci projektu KineDoK. Film o zapovězené lásce a člověku, kterého dělí jediný polibek od nenávisti společnosti.

Daniels_World

21:00

OPEN STAGE PRO KAŽDÉHO

Otevřená stage pro odvážlivce, kteří si chtějí zkusit zahrát/zazpívat před publikem. Zájemci pište na info@lafabrika.cz. Ukažte co ve vás je!

Pátek 15. května, 20:00

Loop STATION je dvojčlenný projekt z Liberce, jehož členy jsou Jan Schwarz (Swabik) – beatbox, rythm, sounds, rap a Alexandra Erlebachová (Rebela Yella) – vocals, sounds, rap. Jak už název napovídá, ke svému projevu používají Loop station Boss RC-505, kam nahrávají smyčky zvuku a beatboxu, jež vytváří podklad pro vokální a rapovou linku. Žánrově se zaměřují na trip-hop a prolínají dalšími styly jako je breakbeat, punk, dubstep, reggae nebo drum&bass. Projekt vznikl v září 2011. Host Scratchmaster Shamanitoo.

loop station

Sobota 16. května, 21:00

f’racek – předkapela ve stylu indie a psychadelic

22:00

Něžné stádo

Charismatická eklektická zpěvačka bubnující na své tělo, na různé druhy bubnů z celého světa, na hrnce, na krabici od bot, které přizvukuje mechanický zajíček – hračka, která se natahuje anebo plyšový kačer. To vše je obaleno autorskými samply a nahrávkami složenými z koupelnových zvuků a různých nástrojů, které se nacházely u hudebnice doma zrovna v moment nahrávání. Umělkyně zpívá vlastní texty – poezii převážně intimního charakteru.

nezne stado

Neděle 17. května, 20:00

ANNA POLÍVKOVÁ tentokrát pod pseudonymem Anna Poli, stále překvapená svým novým zájmem – zpěvem, a JAKUB XAVIER BARO alias Iby Pop vám představují své originální písně, které nazývají POPŮVKY.

Vstup na všechny akce a programy zdarma z ulice Komunardů 30.

Více informací: www.lafabrika.cz

Kontakty

Oficiální stránky: www.lafabrika.cz

https://www.facebook.com/lafabrika

Mediální servis:

2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz

http://www.facebook.com/2media.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved