Lístky na O2 Sázavafest levněji a dvě piva Krušovice navíc

V současné době jsou v prodeji vstupenky na festival O2 Sázavafest za zvýhodněnou cenu, držitelé platebních karet MasterCard a Maestro je mohou získat navíc s 15 % slevou a k tomu poukázku na dvě piva Krušovice.

Společnost MasterCard je již druhým rokem partnerem multikulturního open-air festivalu, který se bude letos konat ve dnech 30. července až 2. srpna 2009 ve městě Kácov (okres Kutná Hora).

Praha, 8. června 2009 – Společnost MasterCard, partner festivalu O2 Sázavafest, připravila ve spolupráci s pivovarem Krušovice odměny pro všechny, kteří se chystají v létě navštívit festival. Každý, kdo si v období od 8. června do 5. srpna koupí 2 lístky na festival a zaplatí je platebními kartami MasterCard nebo Maestro, získá automaticky voucher, který bude moci na festivalu vyměnit za dvě točená piva Krušovice. Navíc bude na nákup lístků uplatněna sleva 15 %.

Pro všechny, kteří se v létě chystají navštívit open-air festival O2 Sázavafest, je nyní nejvhodnější doba pro nákup vstupenek. Nejenom, že do 20. 6. jsou lístky prodávány za sníženou cenu, ale při platbě kartou MasterCard a Maestro vyjdou ještě o 15 % levněji. Vstupenky je možné koupit v distribuční síti společnosti Ticketpro, a to ve všech obchodních místech“ upřesňuje Pavel Javorský, ředitel kanceláře MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Značka Krušovice je letos již pošesté  partnerem Sázavafestu .V letošním IX. ročníku  jsme opět v pozici hlavního partnera. „ říká Martin Vlk , vedoucí produktový manažer značky

ze skupiny Heineken Česká republika.  „Chceme přispět k dobré pohodě tisícovek návštěvníků. Milovníci zlatavého moku   budou moci ochutnat několik druhů piv  z našeho portfolia,včetně nealkoholického piva. Na festivalu bude zajištěn dostatečný počet barů,pivních stanů i stánků, které budou rozmístěny po celém areálu festivalu,“ dodává  Martin Vlk.

Více informací o společnosti MasterCard najdete na www.viceomastercard.cz. Pro doplňující informace o O2 Sázavafestu navštivte www.sazavafest.cz.

Více informací o společnosti  Královský pivovar Krušovice najdete na www.krusovice.cz

***

O společnosti MasterCard Europe

Společnost MasterCard Europe je subjekt odpovědný za řízení obchodní činnosti MasterCard Worldwide v Evropě. MasterCard Europe, se sídlem v belgickém Waterloo, spolupracuje s 51 evropskými zeměmi, které jsou administrativně rozděleny do tří zákaznických oblastí. Tyto oblasti  zahrnují jednotný evropský platební prostor (SEPA), vyspělé trhy a rozvojové trhy Evropy, které sahají až k východním hranicím Ruska. Díky své síti místních zastoupení dokáže MasterCard Europe naplňovat rozličné potřeby zákazníků na nejrůznějších trzích po celé Evropě a umožňuje tak lidem obchodovat jejich vlastním způsobem a v jejich vlastním jazyce.

MasterCard přispívá k rozvoji globálního obchodování tím, že poskytuje životně důležité ekonomické spojení mezi finančními institucemi, podniky, držiteli karet a obchodníky na celém světě. Jakožto poskytovatel licencí, zpracovatel a poradce společnost MasterCard rozvíjí a uvádí na trh platební řešení, zpracovává každoročně více než 18 miliard plateb a poskytuje špičkové analytické a poradenské služby zákazníkům z řad finančních institucí a obchodníků. Prostřednictvím svého portfolia značek, mezi něž patří MasterCard®, Maestro® a Cirrus®, slouží MasterCard Worldwide spotřebitelům i podnikům ve více než 210 zemích a územích. Další informace naleznete na www.mastercardworldwide.com.

Královský pivovar Krušovice vaří pivo nepřetržitě od roku 1581. Po vládě Rudolfa II. patřil ještě více než sto let k majetku českých panovníků. Po celou dobu své historie patřil mezi významné české pivovary. Svoji pozici si upevnil v novodobé historii a v roce 1997 poprvé překročil bájnou hranici výroby jednoho milionu hektolitrů piva za rok. V současné době patří Královský pivovar Krušovice do skupiny Heineken Česká republika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Na Podzimním O2 Sázavafestu zahraje švédská písničkářka s chilskou výchovou

Rozhovor s písničkářkou Veronikou Padillou, kerá vystoupí na Podzimním O2 Sázavafestu: Máš švédský původ, proč

Sázavafest 2009

Sázavafest 2009

S výhledem slunečného počasí a hudebně nabitého víkendu odjíždíme do Kácova. Už první pohled nás nenechá

Po rekordní návštěvnosti O2 Sázavafestu slíbeno od O2 navýšení rozpočtu

V neděli po 8. hodině ráno začalo utichat středočeské městečko Kácov, kam na oblíbený O2

Na O2 Sázavafestu se bude létat vrtulníkem

Prohlédněte si celý areál pěkně z výšky v exkluzivním vrtulníku, vyzívají pořadatelé O2 Sázavafestu své

Prohlášení ředitele O2 Sázavafestu ke zřícení O2 Arény na slovenské Pohodě.

Slovenský festival Pohoda nechyběl mezi mými zastávkami evropského cestování po festivalech napříč kontinentem. Společně se


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved