Léto s Rychtářem – série kulturních akcí v Hlinsku

Léto s Rychtářem – série kulturních akcí v Hlinsku

Amfiteátr Rychtář byl postaven v roce 2003 na prostorách vedle budov pivovaru v Hlinsku v Čechách za účelem pořádání kulturních akcí s podporou hlineckého pivovaru.

Každoročně se amfiteátr stává tradiční zastávkou v letních turné populárních hudebních skupin (Divokej Bill, Tři Sestry, Horkýže Slíže, Kryštof..), místem pro konání festivalů Rychtář Fest a jednou za dva roky se zde uskutečňuje kulturní program Dne otevřených dveří pivovaru.

Příjemné prostředí, zajímavý kulturní program, prvotřídní české pivo a kvalitní zázemí učinily z amfiteátru vyhledávané koncertní místo pro lidi nejen ze širokého okolí.

LÉTO S RYCHTÁŘEM – můžete se těšit na dva koncerty a dva festivaly.
Osmý ročník tradiční série kulturních akcí v Hlinsku nabídne dva open air koncerty a netradičně dva festivaly. Jako prvním se otevřou brány amfíku poslední červnový víkend příznivcům skupin jako Kryštof, Sto zvířat nebo UDG a dalším. V červenci se po dvou letech vrátí do Hlinska populární úvalská partička Divokej Bill, tentokráte s novým albem Mlsná. Druhý letošní festival Rychtář Fest se odehraje se skupinami Vypsaná Fixa, Horkýže Slíže, Tleskač a dalšími začátkem srpna. Ročník 2010 pak zakončí tradiční večírek se skupinou kolem Lou Fanánka Hagena – Tři Sestry.

26.06. Rychtář Fest I: KRYŠTOF + STO ZVÍŘAT + UDG + MANDRAGE + FAST FOOD + JSTN
vstup od 15:00, start 15:30, předprodej: 230 / místo: 280 Oblíbený jednodenní festival v hlineckém amfiteátru dostane letos hned dvě příležitosti. Rychtář Fest I se odehraje poslední předprázdninovou sobotu 26. června a přiveze Vám premiérově jednu z nejpopulárnějších českých poprockových skupin. Navíc hned s novými písněmi z desky Jeviště a exkluzivním koncertním programem. Na Hlinecko totiž zcela poprvé zavítá oblíbený herec a zpěvák Richard Krajčo se svojí skupinou Kryštof. Jako další v programu naleznete oblíbené kapely Sto Zvířat, UDG, Mandrage, Johny said the number a Fast Food Orchestra.

16.07. DIVOKEJ BILL + Medvěd 009 vstup od 19:00, start 20:00, předprodej: 235 / místo: 270 Divokej Bill je kapela, která patří k historii Léta s Rychtářem nejvíce ze všech. Hned od druhého ročníku zde každoročně odehrávali jedny z nejlepších koncertů ve své kariéře. V loňském roce si dali pauzu, protože připravovali nové CD, a letos se do amfiteátru vrací s novými peckami z alba Mlsná, které je velice dobře hodnoceno po všech stránkách! Tedy po dvou letech se opět můžete těšit na jejich jedinečný koncert s energickými hity Znamení, Plakala, Dávno a novými písněmi Laboratoře, Pecka, Batalion a mnoha dalšími.

7.8. Rychtář Fest II: HORKÝŽE SLÍŽE + VYPSANÁ FIXA + TLESKAČ + DEBILL HEADS + GAIA MESIAH
vstup od 15:00, start 16:00, předprodej: tba / místo: tba Srpnový jednodenní festival Rychtář Fest se odehraje v tradičním duchu. Z vašich nejoblíbenějších kapel jsme letos vybrali slovenské hvězdy Horkýže Slíže na letním turné k nové desce 54 dole hlavou a pardubickou Vypsanou Fixu prezentující také nové album s názvem Klenot. Samozřejmě koncerty obou budou postaveny na osvědčených hitech Silný Refrén, Malá Žužu nebo 1982 či Drogový večírek. Rockový duch festivalu umocní stále oblíbenější partička Debill Heads a návrat skupiny Gaia Mesiah s novým výborným zpěvákem Viktorem Dykem. Menší kytarový nářez pak slibuje plzeňská SKA partička Tleskač.

27.08. TŘI SESTRY hosté: MZH, E!E, Doctor P.P., vstup od 17:00, start 18:00, předprodej: tba / místo: tba Každý den jsou Na kovárně a každý rok jsou v Hlinska! Ani tato kapela nemůže chybět v osmé sezóně koncertů Léta s Rychtářem. Lou Fanánek Hagen se svojí hudební partičkou válcují česká podia a hospody ještě déle, než si pamatujeme. Nezaleknou se ani takových výzev jako velká sportovní hala v Praze, kterou s přehledem naplní. Ovšem co je to ve srovnání s hlineckým amfiteátrem s jedinečným publikem a výbornou atmosférou. Modlete se pro partu, pijte sedm piv a jednu zelenou, jezděte autobusem, montujte a udržujte, chtějte být homosexuálem, válčete s Turkem, bacha na hrábě, vzpomínejte na Sahulu a přijďte na koncert. Život je takovej a jinej nebude, hlavně že bude večírek!

Léto s Rychtářem – série kulturních akcí v Hlinsku 1 komentář reakcí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Hrady CZ – Bouzov 2014

Hrady CZ – Bouzov 2014

Snad všichni festivaloví příznivci měli poznačený poslední prázdninový víkend. Ten, kdo během léta nestihl zajít

Hudební festival Hrady CZ se po Hradci nad Moravicí přesouvá na Bezděz

Hudební festival Hrady CZ se po Hradci nad Moravicí přesouvá na Bezděz

Hudební festival Hrady CZ se v pátek a sobotu 22. a 23. srpna přesouvá na

Hudební festival Hrady CZ startuje na Točníku jubilejní letní „tour“ ke svému desátému ročníku.

Hudební festival Hrady CZ startuje na Točníku jubilejní letní „tour“  ke svému desátému ročníku.

Hudební festival Hrady CZ startuje jubilejní letní „tour“ 11. července na hradě Točník. Festival v rámci

České a moravské hrady se opět rozezní hudbou

České a moravské hrady se opět rozezní hudbou

hudební festival Hrady CZ slaví letos desáté narozeniny a organizátoři v rámci jubilejního ročníku připravili pro

Hudební festival Hrady CZ tento pátek a sobotu na Bezdězu, vystoupí hvězdy jako je David Koller, Kryštof či Nightwork

Hudební festival Hrady CZ tento pátek a sobotu na Bezdězu, vystoupí hvězdy jako je David Koller, Kryštof či Nightwork

Hudební festival Hrady CZ se po hradech Točník, Švihov, Kunětická hora, Rožmberk nad Vltavou, Veveří


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved