Legendární britští rockeři UFO poprvé v ČR!

Pravé rockové legendy se vyznačují nejen svým nesmazatelným příspěvkem v klasické hudební historii, ale jsou schopny udržet si svůj umělecký a hudební výkon na velmi vysoké úrovni po celá léta a s každým svým novým počinem přináší čerstvý vítr do klasického rockového ranku. Kapela UFO jsou přesně tou pravou legendou, pro kterou platí tyto kritéria na sto procent!

UFO vydávájí na konci září novou desku „The Monkey Puzzle“ a vyráží na Evropské Turné, které čítá 27 dosud potvrzených koncertů v 9 zemích Evropy! Na pozvání Agentury Pragokoncert se v rámci tohoto turné zastaví také na jediném, exkluzivním koncertě v České Republice, kde se tato legenda představí úplně poprvé ve své více jak 35 leté hudební kariéře! Kdy a Kde? V pondělí 6.11.2006 v RETRO Music Hall v PRAZE!

Kapela UFO započala svou hudební dráhu v roce 1969 Londýně. Název UFO si členové vypůjčili od tehdy legendárního londýnského hudebního klubu a pojmenovali tak i svou první desku, kterou vydali v roce 1971. Do velkého rockového světa prorazili velmi brzy, již v roce 1973, kdy se ke kapele připojil slavný německý kytarista Michael Schenker, se kterým pak kapela vydala množství úspěšných alb („Phenomenon“ 1974, „Force It“ 1975, „No Heavy Pettin“ 1976) a mnoho dalších. Kapela prožila na hudebním výslunní mnoho let. Nevyhnula se malým přestávkám a spoustě personálních změn v kapele (např. Michael Schenker se rozhodl věnovat vlastní kapele), nicméně od roku 1993 jsou naplno zpět a jejich rocková srdce šlapou naplno a neomylně dál a výš.

Zpříjemňete si první listopadové pondělí a přijďte se do Retro Music Hall přesvědčit, že pravý, klasický Hard Rock umí být stále svěží, dokáže být stále silnější a dynamičtější a svou novou energií a pravým rockový zapálením vás jistě mile překvapí a příjemně zahřeje. Kdo jiný by měl probudit rockový rytmus toho vašeho srdce než mistři v oboru z nejpovolanějších – kapela UFO. Fontman kapely a její zakladatel Phil Mogg vám, spolu s Petem Wayem, Paulem Raymondem, Andy Parkrem a kytarovým mágem Vinnnie Moorem (hrál s Tommy Aldridgem, působil i v kapele Alice Coopera), představí své nové album „The Monkey Puzzle“, které je přesně takové, v jaké všichni fanoušci UFO doufali – velmi dynamické a melodické, plné hudebně labužnických detailů, které vás stoprocentně potěší. Jemně klouzavé a přesto velmi jiskrnné kytary, spletité, ale libozvučné tóny piana a varhanů, vášnivá harmonika a nezaměnitelný hlas Phila Mogga vám přinesou typickou, ale přesto čerstvou energii UFO.

Další informace o akci: http://www.pragokoncert.com/ufo.htm
VSTUPENKY: http://www.pragokoncert.com/ufo-vstupenky.htm

Nezapomeňte tedy. 6. listopad bude v novém pražském klubu RETRO Music Hall patřit jedné z nejvýraznějších a nejslavnějších rockových legend – britské kapele UFO!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved