Lamb Of God – Pure American Metal

Lamb Of God, čelní představitel moderní metalové scény a kapela, která v posledních letech sbírá ty největší ocenění, představí na probíhajícím evropském turné své aktuální album „Wrath“ a chybět nebude ani průřez kompletní diskografií. Jedna z koncertních událostí tohoto roku proběhne nejdříve v bratislavském klubu Majestic Music Club a o den později v pražském Abatonu.

Lamb Of God – představitelé syrového, agresivního a netuctového metalu platí v současnosti za hlavní tvář tzv. nové vlny amerického metalu. Jejich strmě se vyvíjející kariéra začala v roce 1994, ale až o pět let později vychází první album „Burn The Priest“, které je plné drsného a neučesaného zvuku. Následující roky jsou ve znamení tvrdé práce a nekonečného koncertování, mezi nímž vzniká materiál na další desky. Definitivní zlom a odměna za tvrdou práci přichází v roce 2003 s albem „As The Palaces Burn“, které vítězí v rozličných magazínech v kategorii „album roku“ a kapela vstupuje do pomyslné první ligy.

Stále více se začínají množit přirovnání k legendární Panteře, se kterou Lamb Of God pojí zejména thrashmetalové kořeny a masivní energie, která z jejich hudby doslova prýští. Poznávacím znamením se stává neprostupná zvuková stěna tvořená dvěma kytarami, nadlidské výkony bubeníka Chrise Adlera a v neposlední řadě vokál frontmana Randyho Blythe, který dává vzpomenout právě na leadera Pantery Phila Anselma.

Následují další dvě desky a v minulém roce dosud poslední počin s názvem „Wrath“, který pokračuje v trendu „panterovského“ metalu, tzn. nechybí tradiční syrovost a agresivita. Lamb Of God se zde prezentují jako nezastavitelná metalová mašina, která semele vše co se jí postaví do cesty.

Síla Lamb Of God však nejlépe vyzní naživo. Ne nadarmo získali ocenění jako nejlepší živá kapela současnosti. Lamb Of God přijíždí poprvé v historii do Česka a na Slovensko, aby potvrdili status jedné z nejvýraznějších kapel současné metalové scény.

Jako support se na obou koncertech představí slovenská kapela RUST2DUST.

Vstupenky na pražský i bratislavský koncert LAMB OF GOD seženete ve všech běžných předprodejních sítích. Více informací naleznete na webu www.obscure.cz nebo tel. číslech 774 220 183 a 775 095 666.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Lamb of God, All Shall Perish a Skeletonwitch zaútočí na Rock Café

Lamb of God, All Shall Perish a Skeletonwitch zaútočí na Rock Café

Libová sestava kapel, vytvořená spojením tří na sobě nezávislých turné, se představí 28. června v


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved