Kapela My Baby se ukáže v Chapeau Rouge.

Chapeau Rouge uvádí

My Baby (NZL/NL)

01.12.2014

Praha, Chapeau Rouge

vstupenky na místě do 23:30 hodin za 50,- Kč

po 23:30 za 100,- Kč

„Byli prostě neuvěřitelní. Těšili jsme se, jak si spolu poprvé naživo zahrajeme a lidi skákali nadšením!“   – Larry Graham, v televizním vystoupení holandské televize DWDD.

„MY BABY jsou rocková kapela, které v žilách proudí soul a dřevní blues, která je lehce politická a naživo vás svým voodoo kouzlem přivede do naprostého transu“-…

Jste jak droga, Jste budoucnost!” – Seasick Steve

Po letech nahrávání a vystupování v pětičlenné skupině Souldiers se v roce 2012 holandsko-novozélandská trojice v sestavě Joost van Dyke, jeho sestra Cato van Dyke a novozélandský kytarista Daniel Johnston rozhodli založit svůj nový projekt MY BABY. Strávili rok ve studiu Smusic v Amsterdamu s producentem Mickey Smidem a výsledkem bylo syrové album s názvem MY BABY loves Voodoo!

Během následujícího roku se jim ozvala funková legenda Larry Graham z někdejších Graham Central Station a Sly and the Family Stone, kterého jejich nahrávky tak nadchly, že se s nimi chtěl sejít a vzít je jako předskokany na své dva holandské koncerty a do pořadu holandské televize s obrovskou sledovaností  „De wereld draait door“.

Od té chvíle se staly koncerty MY BABY téměř kultovní záležitostí. Voodoo trans namíchaný z folku, starého jižanského blues a funku z nich udělal hvězdy i v programu SXSW v Austinu (USA) i jako předkapelu Seasick Stevea a Larryho Grahama. Jejich osobitý styl dostal název Delta trance nebo Louisiana Dub. Blues, které míří k avantgardě.

Album MY BABY loves Voodoo vyšlo v listopadu 2013. Druhé album je plánované na začátek roku 2015.

aaassa

MY BABY vás chtějí očarovat – 1.prosince v Chapeau Rouge v Praze podlehněte kouzlu jejich voodoo transu a vaše nohy a ruce se dají samy do pohybu!  MY BABY vystoupí v rámci programu Mad Mondays.

Vstupenky na Mad Mondays budou k zakoupení na místě za 50,- Kč do 23:30 hodin, po půl dvanácté za 100,- Kč. Kapela vystoupí na podium ve 22:00.

Více info na:

www.mybabywashere.com

www.chapeaurouge.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved