Jak bude vypadat Ostravská Beánie?

Ostravské Beánie 2007 zahájí 10. května festivalové jaro v Ostravě ve velkém stylu

Letošní jaro doplní tradiční Ostravský Majáles VŠB i nový studentský festival: Ostravské Beánie 2007. Legendární americká crossoverová kapela Dog Eat Dog ale nebude jediným tahákem Ostravských Beánií. Celý den bude nabitý koncerty předních českých kapel jako Tata bojs, Kryštof, Mig 21, Mňága a Žďorp, Wohnout a další. Kromě československé scény to v tanečním stanu rozjedou i hvězdy drum and bass scény nebo českoslověnští reprezentanti hip hopu. V areálu Slezskoostravského hradu si 10. května každý Ostravák přijde na své!

Kromě tradičního Majálesu VŠB budou mít tento rok Ostravští možnost vychutnat si i další jarní maraton dobré muziky a kvalitní open air festival, který v rámci majálesových oslav již znají studenti v Praze či v Brně. Ani Ostrava totiž vedle Brna a Prahy nezůstane ochuzena o účast zahraniční hvězdy, dvě velká pódia a taneční stan s hip hop a drum´n´bass scénou.

Zahraničním hostem bude kapela až z dalekých Spojených Států: Dog Eat Dog, ale také No Name z mnohem bližšího Slovenska. Kromě nich do Ostravy zamíří i LTJ Bukem, zajímavé jméno současné drum’n’bass scény. Kromě hudebních hostů z ciziny se na dvou velkých pódiích Ostravských Beánií 2007 představí současné české rock&pop špičky jako Tata bojs, Kryštof, Mig 21, Mňága a Žďorp, Wohnout, Skyline, Vypsaná Fixa nebo Lety mimo. Tata Bojs dokonce při svém turné po Českých Majálesech a Ostravských Beániích představují své aktuální album Kluci, kde ste.

Dvě velká pódia doplní i stylově zaměřený velkokapacitní stan pro 1 500 lidí. Na své si tak přijdou příznivci hip hop i drum’n’bass. Příznivce dnb potěší LTJ Bukem a MC Conrad, Koogi, DJ Five nebo Sayko live set. Z hip hop scény nebudou chybět současní hitmakeři PSH, Kontrafakt ze Slovenska, Supercroo nebo WWW, kteří nedávno křtili novou desku Neurobeat.

“Ostravské Beánie 2007 zaručují stejně jako ostatní hudební festivaly Českého Majálesu pořádnou dávku kvalitní hudby a zábavy. Věříme, že Slezskoostravský hrad se 10. května promění v jeden velký parket, kde si každý hudebně přijde na své,” komentuje hlavní pořadatel Michal Šamánek.

Vstupenky jsou vzhledem k nabízenému programu za “studentské peníze”. V předprodeji vyjde lístek na celý open air festival Ostravské Beánie 2007 na 99,-. Na místě pak budou k dostání za 150,-. Vstupenky jsou k prodeji v přeprodejních místech sítě Ticketportal (kde musíte počítat s 25 Kč servisním poplatkem), v Palace Cinemas (bez poplatku) nebo u agentů z Majálesové jednotky. Tento rok poprvé si navíc zájemci mohou lístky objednat z tepla domova prostřednictvím internetového portálu ticketportal.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Pražský Majáles 2014

Pražský Majáles 2014

Hlavní akce celého letošního majálesového dění se uskutečnila v Praze v Letňanech. Více postřehů již

Majáles postaví největší české festivalové pódium

Majáles postaví největší české festivalové pódium

Pořadatelé se rozhodli investovat do nových velkých pódií, které navrhnul stage designer Martin Hruška. Majáles

Majáles jako nejlepší den v roce? No jasně

Majáles jako nejlepší den v roce? No jasně

Přichází letošní první networking studentských organizací. Spolky a sdružení, které jsou zapojeny do velkého Majálesového

10. výročí oslaví Majáles v Letňanech

10. výročí oslaví Majáles v Letňanech

Po 5 letech, kdy vyvrcholení oslav hostila Stromovka, se Pražský Majáles přesouvá do Letňan. Důvodů

Pardubický Majáles se blíží

Zkouškové období se pomalu blíží, proto by si každý správný student měl od věčného biflování


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved