Funkin Turnov se blíží

Funkin Turnov se blíží

Zdravíme všechny příznivce turnovského funkového festivalu. Sedmý ročník festivalu Funkin‘ Turnov odstartuje 24. června 2011 v 18 hodin v Atriu Muzea Českého ráje v Turnově.

Letos přivítáme v Turnově kapely FUNK CORPORATION, NANO ILLUSIONS, HITFAKERS, CHAMBER WORCESTER a TOXIQUE.

Ceny vstupenek

  • 200 Kč dospělí/170 Kč studenti na místě
  • 160 Kč dospělí/130 Kč studenti v předprodeji

Předprodej

Předprodej zajišťuje:

  • Kulturní centrum Turnov (kulturní dům Střelnice)
  • Informační středisko Turnov (náměstí Českého ráje)

FUNK CORPORATION

Pořadatelskou domácí skupinu Funk Corporation není třeba představovat. Vedle osvědčených skladeb v repertoáru v podobě funk/soulových hitů se můžete i letos těšit na zajímavé novinky.

http://www.funkcorporation.cz
http://bandzone.cz/funkcorporation

NANO ILLUSIONS

Druhá kapela, kterou tvoří celkem 5 muzikantů, vznikla v říjnu roku 2009, nejprve se záměrem hrát převzaté r?n?b, soul a jazzové skladby. Postupem času se však repertoár kapely transformoval, až vykrystalizoval do nynější podoby, kterou určují původní pop-soulové skladby s jazzovými prvky a osobitými českými texty. V čele této kapely stojí Marta Kloučková – zpěvačka se sametovým vokálem.

http://www.facebook.com/nanoillusions

HITFAKERS

Jediná česko-albánská kapela na světě v čele s charismatickým zpěvákem Alphonsem Llupim hraje je ověřenou směsicí energického hudebního koktejlu, který byl na festivalu s úspěchem servírován už několikrát. HitFakers letos představí skladby z nového CD, které natočili počátkem tohoto roku.

http://www.hitfakers.com
http://bandzone.cz/hitfakers

CHAMBER WORCESTER

Kapela Chamber Worcester vznikla v roce 2000, v čtyřčlenném složení, které se postupem času se rozrostlo do dnešního 8mi členného obsazení: zpěv, kytara, baskytara, bicí, klávesy, trubka, alt sax a trombon. Počátkem roku 2006 kapela zvítězila v souteži Rock Café ? Contest 2005 a následně nahrála demo ve studiu 3bees. V současné době se kapela v obnovené sestavě vrací na pódia a v říjnu 2010 vydává Singl „Za půl sta“.

http://bandzone.cz/chamberworcester

TOXIQUE

Na začátku bylo ticho. A nuda. Těchto pět lidí si řeklo, že to tak nenechají. 1.1.2007 odpálili poslední silvestrovskou petardu a rozhodli se, že čas nadešel. Dali výpověď v práci, změnily adresy, přestali pít a začali zkoušet. Nad horkou čokoládou vymysleli název – TOXIQUE. Zajímalo je všechno nové, jiné, neokoukané a puntíkaté. TOXIQUE fascinovala evoluce. Rozhodli se, že zaplní éter a na jaře roku 2008 vydali první desku I Love My Sofa, a udělali si z pódia svůj nový domov.

Zlomili kletbu českých kapel, které nikdy nebudou mít světový zvuk. Rozeskákali rozjařené Francouze na prestižním festivalu Europavox, roztancovali bruselské byrokraty a rozezpívali návštěvníky světové výstavy EXPO 2010 v Šanghaji.

V Čechách se rozpoutalo hotové peklo. Stovky babiček a dědečků se ze dne na den hlásí do kurzů angličtiny, matky a otcové zaplňují své domácnosti reklamními předměty TOXIQUE a jejich děti bezcílně pobíhají po místnosti v nařasených sukýnkách s polštářem ve tvaru srdce v podpaží.

Magické datum 9.9.2009 bylo znovu svědkem davového šílenství. TOXIQUE, nyní již obtěžkaní mnoha cenami andělských i jiných forem, natáčí své DVD zachycující jejich divokou živočišnou show.

Po tzv. „pokojíčkové éře“, definované vysokým počtem rozličných kusů nábytku povalujících se po pódiu, TOXIQUE připravují svou druhou desku Outlet People, která přináší zbrusu nový zvuk, vzrušující design a šťavnatou show plnou světelných efektů zahrnujících lampionový průvod i promítání diapozitivů z dětství a další ohňostroje šokujících překvapení. Kapela na festivalu představí skladby jak z debutového, tak zejména z letošního nového alba.

http://www.toxique.cz
http://www.myspace.com/toxiquespace
http://www.bandzone.cz/toxique

Zdroj: http://www.funkinturnov.info

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Funkin Turnov 2011

Funkin Turnov 2011

Pátek 24. června byl v Turnově zasvěcen stylu funky, dobré náladě a skákání až do

Funkin Turnov 2010

Funkin Turnov 2010

Ideální počasí, chytlavá hudba a dlouholetá tradice přilákaly v pátek 25. června do Turnova do


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved