Frymburkfest Lipno začíná již tuto sobotu.

  • Zveřejněno: 24 července 2014, Autor: , Počet komentářů: Zatím bez komentáře
  • Kategorie: Bleskovky

Sedm dvojkoncertů předních českých umělců přímo na hladině Lipenské přehrady nabídne již od této soboty letošní Frymburkfest Lipno. Umělci i diváci se „Na společné vlně“ pobaví i pomohou dětem s hendikepem.

ATT00044-m-m

Od 26. 7. do 9. 8. nabídne městys Frymburk návštěvníkům Lipenské přehrady dvoutýdenní kulturní program, který kromě zábavy podá i pomocnou ruku dětem s hendikepem.

Na hladině Lipenské přehrady na speciálním pódiu na vodě vystoupí přední čeští umělci jako je Lucie Bílá, Ewa Farna, skupina Olympic nebo Buty a mnozí další. Téměř každý druhý den bude Lipenská přehrada svědkem speciálního charitativního dvojkoncertu. Umělci i technika budou dopravování na pódium i zpět speciální lodí. Více informací o všech účinkujících a plán koncertů naleznete na webových stránkách www.frymburklipnofest.cz .

Koncerty ovšem nebudou jedinou náplní festivalu. Ve spolupráci s městysem Frymburk proběhne po celém městečku množství zajímavých doprovodných akcí pro děti i dospělé. Jejich přehled naleznete opět na webových stránkách Frymburkfestu.

Po celou dobu festivalu bude na pláži přehrady k dispozici klasický šedesátimetrový vor, na kterém zájemci z řad návštěvníků mohou navštívit malebná zákoutí Lipenské přehrady.

V přístavu bude pod vedením vicemistra světa v drevosochání Martina Komárka sedm sochařů vytvářet dvou a půl metrové sochy na téma klasických českých pohádek. Akce „řežeme dětem“ bude trvat po dobu čtyř dnů a vzniklé sochy budou v budoucnu součástí městyse Frymburk.

V závěru festivalu bude na nábřeží města slavnostně odhalena zvonice podle návrhu známého architekta Bořka Šípka nazvaná Zvonička naděje. Ta bude symbolizovat charitativní nádech celé akce a taktéž zůstane trvalou součástí městyse Frymburk.

Tato akce je pořádána ve spolupráci s městysem Frymburk a pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Jiřího Zimoly.

Hlavní  mediální partner: Lagardere Active ČR

Mediální partneři: Regionální deník, Cesty krajem, Budějcká Drbna,

Hlavní partneři: Městys Frymburk, Wellness Hotel Frymburk, Pojišťovna VZP, a.s., Vojenské lesy a statky ČR, Lesnická práce, Jihočeský kraj, GOPAY s.r.o., TASHA COSMETICS CZ, s.r.o.,

Ostatní partneři: Lesy České republiky, s.p., STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Ron Abuelo, Rosenberger Lipno-Line, Dřevo pro život, STIHL, Computer Systems Consulting s.r.o., VERBA plus, NIRVANA SYSTEMS s.r.o. IPD service, TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o., NEW TIME PRODUCTION s.r.o., DUBEN SOUND COMPANY, SECURITY VAN Group Plus s.r.o., BONUSS-CZ, s.r.o., OXYLIFE spol. s r.o., Svět zábavy, SetSet s.r.o

Hlavní partner koncertů: Budějovický Budvar, n.p.

Kontakty

www.frymburklipnofest.cz

www.facebook.com/frymburkfest

Mediálníservis:2media.cz,s.r.o.,Pařížská13,Praha1

www.2media.cz, www.facebook.com/2media.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved