Fléda živě – říjen 2010

Fléda živě – říjen 2010

1. 10. 2010 ELEKTRA / COCTAIL SEASON

Moonbootica (De), Orbith, Tvyks, Fly / Magion bar stage: Deep’n’Ruth & Wilhelm (De), Click Joe

Už od doby, co ti dva, Kowe Six a ToiTob, povalujíc se kdesi na daleké pláži, uzavřeli na konci minulého století pakt o tom, že budou tvořit hudbu spolu, zní jejich motto „To co se nám líbí“ – a zahrnuje muziku, nic víc a nic míň. Zní to možná jednoduše, ale pod tím sloganem se nachází velmi složitý proces výběru, který se nakonec zužuje do základního principu: osobní vkus a osobní pravidla uspokojení, pravidla škatulek jsou bezmocná. Neexistují tabu. Divoký styl a Moonbootica jdou k sobě jako New School a Old School, kdyby New School byl Old School a Old School byl nový. A jejich zručnost se postará o zbytek.

Nějaké základní principy tu jsou, ale zážitek z DJ setu už nemůže být víc odlišný od zvuku alb Moonbootica. Za mixpultem jsou jejich protiklady gelem pro jejich hudební flow. Na albech se protiklady ještě více vyhraňují. Zlomy jsou maximalizovány pro nejvyšší efekt a úroveň energie stoupá. Moonbotica sjednocuje prvky, které se jen zřídka vyskytují společně. Krásná hudba, inteligentní, hravá, brutální a svůdná.
Moonbootica zaručuje velké drama, aby nás pak tlačítkem katapultovala z našeho světa rovnou k obloze.

4. 10. 2010 LUMÍROVA TŘÍSKA

Úrody ze školních zahrádek | pásmo vybraných studentských filmů z Československých filmových škol

Vybrali jsme pro vás to nejlepší, co vyprodukovaly filmové školy v Česku a na Slovensku za poslední léta. Ve čtyřhodinovém pásmu se můžete těšit na studentské filmy všech žánrů, které získaly ocenění na různých českých i zahraničních festivalech a soutěžích.
Pokud si budete mít chuť od filmů na chvíli odpočinout, anebo chcete přijít jen tak posedět, není problém. Hlavní bar v předsálí bude otevřen po celou dobu produkce a po jejím skončení i s doprovodnou hudební produkcí.

5. 10. 2010 SMOKE FREE PARTY

Fléda vyzdobená ve stylu nebe!

1st stage – Dj Fast
2nd stage – Dj´s z house, Drum´n´bass, R´n ´B scény
Soutěže o hodnotné ceny od Student Agency, Pepina, Redbullu a dalších
Kouzelník v davu
Sexy aňdělské krásky

6. 10. 2010 LUMÍROVA TŘÍSKA

přidat do svého kalendáře +

“Reklamy, které se návštěvníkům dostanou pod kůži” / Afterparty – Jitka Charvátová & Mother Ducks + support: Narcotic Fields

přehlídka nejkreativnějších československých a zahraničních spotů

Jsou různé reklamy. Hezké, škaredé, vtipné, trapné, smutné, dojemné, oblíbené i nenáviděné. Ale jen některé se vám můžou dostat pod kůži ;-) Pečlivě jsme a po všech koutech jsme pro vás sbírali ty nejvypečenější kousky z československé a zahraniční produkce. Uvidíte spoty, na které jste už možná dávno zapomněli, rozšířené režisérské verze (tzv. Director’s cut) ale i ty, které se na televizní obrazovky vůbec nedostaly. Těšit se můžete na reklamy humorné, ale i silně emotivní. Zahraniční blok reklam pak nabízí zcela odlišný přístup ke kreativě a silný důraz na image propagovaných značek.

Navíc vám to všechno promítneme na filmové plátno a na psí uši slibujeme, že vám ty reklamy nepřerušíme žádným filmem, zprávami ani telenovelou!

Po skončení projekce vám vystoupí Jitka Charvátová (exSkyline) s kapelou Mother Ducks, následovaná olomouckou elektroformací Narcotic Fields. O zábavu do rána je tedy postaráno!

7. 10. 2010 NIGHTWORK

8. 10. 2010 IN PROGRESS

Adam Freeland (Uk), DJs can’t dance (Diome&Click Joe), Manack, Flashbeck, Siesta, Cuffia, Yak

Adam hrál v Táboře, Adam hrál v Hradci, Adam hrál neskutečně mnohokrát v Praze. Adam hrál chvíli na letišti v Milovicích a dokonce i u Brandýsa nad Labem.

Adam hrál po celým světě, v klubech, na festivalech, na plážích a zámožných jachtách.

Jestli někde Adam nehrál,a je to zatracená škoda tak, v Brně na nové Flédě.

Ano druhý říjnový víkend Adam Freeland opravdu přijede do moravské metropole a my si konečně budeme moci vyslechnout jak si tato britská DJská ikona „žádá naše duše“.

Adam Freeland se na Londýnské scéně pohybuje od roku 1992 a je jedním ze zakladatelů UK breakbeatu. Z počátku se však za mix pultem věnoval především hraní deep housu.

Jeho první mixovaná kompilace Coastal Breaks, která vyšla až v roce 1996 byla kritikou velmi době ohodnocena. Dvou CD obsahovalo 32 tracků a otevřelo mu dveře do světa hudebního růmyslu. Získal si obdiv od známých djs a producentů jako jsou Carl Cox, Sasha, The Chemical Brothers nebo Andy Weatherall. Následně hrál s Carl Coxem na jeho tour F.A.C.T. 2 a společně s Rennie Pilgremem a Tayem rozběhnul v Londýnském Soho úspěšnou akci jménem Friction.

V roce 1998 odehrál společně s DJ Krushem turné po Austrálii a čtenáři DJ magazínu ho zařadili na 34. příčku v Top 100. V témže roce založil svůj vlastní label Marine Parade, ve kterém zaštiťuje takové producenty jako Alex Metric, Evil Nine nebo K-Swing.
V roce 2003 vydal se svojí skupinou Freeland debutové album Now and Them, které obsahovalo mix rocku, ragge, hip hopu a breakbeatu.

Singl We want your soul, který byl orientovan proti mainstreamu se v mnoha krajinách po celém světě dostal do top 40.

Mezi Adamovi počiny patří také velké množství remixů jako např. remixy Nirvany Smells Like Freeland a White Stripes Seven Nation Freeland, které jsou považovány za první rock/breaks bootlegs.

Dalším v řadě byl povedený remix písně Hello I love you, jedny z nejznámějších písní kapely The Doors, kvůli kterému ho oslovil samotný management The Doors. Adam tím získal přístup k archívu The Doors, kde objevil doposud nepoužité vokály Jima Morrisona. Za svůj další remix Fever pro Sarah Vaughan pak získal nominaci na Grammy v kategorii Best Remix Recording. A jsou tu další a další remixy pro taková jména jako jsou Nick Cave, The Orb, Kelis, Pink, Orbital, Silversun Pickups, Marilyn Manson nebo Fujiya & Miyagi.

Mezi další vydaný materiál potom patří alba Tectonics, On Tour, Back to Mine, Global Underground 032: Mexico City a mixovaná kompilace Fabric Live 16. V současnosti však Adam objíždí svá vystoupení především se zvukem svého posledního alba Cope™ vydaného v roce 2009 opět se svou kapelou Freeland. Při práci na tomto albu spolupracovali jména jako Tommy Lee z Motley Crue,  Joey Santiago z The Pixies, Twiggy Ramirez či členové The Distillers a Devo. K albu Cope™ pak přidává v letošním roce ještě verzi plnou remixů původního alba s názvem Cope™ Remixed. O jednotlivé remixy na něm se postarala dost zajímavá sestava jmen napříč žánry taneční hudby, jsou jimi např. Gui Boratto, Marc Romboy, Zombie Nation, Prins Thomas, Golden Bug, Joker, TRG nebo Alex Metric a Evil Nine.

Specifikovat hudbu Adama Freelanda je asi dost zbytečná práce, během doby za jakou již vystupuje vždy trochu tíhl trochu jiným směrem, nicméně v jeho setech lze celkem vždy slyšet prvky electro house, breaks, rock, psychadelic grunge nebo po drum& bass.

Momentálně Adam působí v Los Angles a ke stavu současné elektronické hudby s úsměvem na tváři říká: „Now electronic music is clearly the new rock and roll again, and I couldn’t be happier”.

Na druhé stagi se dále můžete těšit na společné vystoupení Dioma s Click Joem, kteří oproti Adamovi vystoupí jako trochu méně rockoví DJs Can’t Dance. A zbytkem večera pak provede tradiční osazenstvo Manack, Siesta, Flashbeck, Cuffia, Yak.

9. 10. 2010 INSANIA + JOLLY JOKER & P.B.U

10., 11. a 12. 10. 2010 BUDDHOVÉ NA FLÉDĚ

Vzpomínky na buddhu: dok., USA, 2009

Dokument Grega Ellera je věnován zřejmě největšímu meditačnímu mistrovi 20. století, kterým byl 16. Karmapa. Karmapa je prvním vědomě se rodícím lamou Tibetu a již od 12. století stojí v čele jedné ze čtyř hlavních škol tibetského buddhismu, linie Karma Kagjü. 16. Karmapa po čínské invazi vyvedl z Tibetu do indického exilu skupinu takřka dvou set buddhistických učitelů a mnichů a založil nové sídlo školy Karma Kagjü v Sikkimu. V 70. letech opakovaně navštívil Evropu a USA, kde zanechal inspirující odkaz, díky němuž se dnes tibetský buddhismus Diamantové cesty rozvíjí po celém světě. Společně s Dilgem Khjence rinpočhem ho Tibeťané nazývali žijícím buddhou. Jako na osvícenou bytost na něj v dokumentu vzpomínají všichni, kdo se s ním potkali – tibetští lamové, západní žáci, ale také jeho americký lékař.

13. 10. 2010 EBRIETA

Široko daleko nejúspěšnější studentská párty všech dob je opět tu! Cokoli jste plánovali na středu 13.10.2010 zrušte, protože atraktivnější program prostě nenajdete…

>> Line Up:
>>> 1st Stage: DJ Schafff vás bude bavit po celý večer.
>>> 21:00 – 23:30 Mehdi (latino)
… 23:30 – 01:00 Leonov Bronski (house)
01:00 – 02:00 Olliie (jazz house)
02:00 – 04:00 Fake May (nu-rave)
04:00 – ??:?? Ebrieta all stars
Druhá stage se tentokráte ponese v lehce exotickém duchu, no posuďte sami. Celý večer zahájí Djská hip-hopová legenda, DJ Mehdi. Ten ovšem zcela netradičně zahraje set plný latiny, kořeněný jazzem a soulem. Ti, co už Mehdiho latino koktejl slyšeli, vědí, že se jedná o opravdovou hudební delikatesu, která zaujme nejen milovníky latinsko-amerických rytmů.
Mehdiho vystřídá dlouholetý resident klubu Vyhlídka, DJ Leonov Bronski. Jeho sety jsou naplněné kvalitní house music v jejích nejrůznějších podobách. Jaký bude jeho set tentokrát se musíme nechat překvapit, ale už teď je jisté, že půjde o vyjímečný zažitek.
DJka Olliie není na Ebrietě žádným nováčkem. Svou premiéru v rámci Ebriet si odbyla již v loňské sezóně, a protože ohlasy publika byly více než pozitivní, setkáme se s ní znova. Tentokráte ve speciálně připraveném jazz-houseovém setu a pokud byste si pod tímto stylem zrovna neuměli nic připravit, vzpomeňte na hit letošního léta „we no speak americano“.
A samozřejmě nemůže chybět rezident a stage manager barového stage na Ebrietách DJ Fake May. Ten vám jako obvykle dá spoustu dobrých důvodů k tanci i setrvání do pozdních hodin.
Závěrečný ping-pong těch, kteří vydrží je už jen takovým drobným bonusem na závěr.

>> Co u vstupu? Každý dostane dárek od Pepina v téměř libovolném množství :) a pro prvních 100 máme připraveného panáka Jamesona či Becherovky.

>> Co na výčepu? Pivo za dvacku – levnější byste hledali jen těžko! Jameson za 50 Kč a drink Red Moon (becherovka + rybízový juice) za 50 Kč.

>> Co na programu? Pěkné právničky a medičky, sympatičtí právníci a medici, tradiční pozitivní „ebrietovská“ atmosféra, velkoformátové projekce v každém sálu, napínavé soutěže, popůlnoční tombola, dobrý gyros od sousedů :)

>> Vyhraji něco? Dárkové poukazy v hodnotě 1200 Kč na nákup obuvi značky Crocs na webovém shopu urbanlux.cz, slevy na lyžařské zájezdy od PuxTravelu a mnoho dalšího

14. 10. 2010 MIG 21

15. 10. 2010 WELCOME HOME VOL. II

remiéra druhého dílu snowboardového videa z produkce Rip curl!

VSTUP ZDARMA!

Stejně jako v loňském roce, i letos přivezou snowboardisté teamu značky Rip Curl do srdce Evropy nové video. Letos se na jeho premiéru mohou těšit nejen v ČR, ale i na Slovensku. Welcome Home Vol. II je druhá kapitola jezdců Rip Curl na jejich misi The Search. Pro natočení těch nejúžasnějších záběrů, projel team Argentinu, Německo a Rakousko, německy mluvící část Švýcarska a na závěr i legendární oblast Riksgransen ve Švédsku.

První premiéra videa Welcome Home Vol. II na velkém plátně a se skvělým zvukem proběhne v úterý 12. října na Slovensku v klubu Loft v Bratislavě (Továrenská 14, Bratislava). O den později, ve středu 13. října, představí jezdci světového teamu své nové video také v klubu Relax v Trnavě (Rybníkova 16, Trnava). Na obě slovenské párty dorazí osobně aktéři hlavních rolí Elias Elhardt, Victor Daviet, Victor Delerue a Janne Lipsannen. Po slovenských premiérách se celá tour přesouvá do ČR. Jako první bude v pátek 15. října jezdce Rip Curl hostit Brno. Stejně jako v loňském roce se o „uvítání doma“ postará klub Fléda (Štefánikova 24, Brno). I zde budou osobně přítomni Elias Elhardt, Victor Daviet, Victor Delerue a Janne Lipsannen. Poslední zastávkou mistrů na prknech bude v sobotu 16. října Retro Music Hall v Praze (Francouzská 75/4, Praha), kde naživo vystoupí skupina Airfare. Pražskou premiéru osobně posvětí Janne Lipsannen a Elias Elhardt.

Skvělou atmosféru promítání videa Welcome Home Vol. II budou v Brně doplňovat DJ Chocolatic a DJ Heavy Hev a v Praze DJ Robot. Na Slovensku se o návštěvníky postarají DJ Roman Zámožný a DJ Junior. Pro všechny, co dorazí, je připravený Jägermeister welcome shot. Pro ty, co budou mít štěstí, jsou připraveny dárky značky Rip Curl a Skullcandy.
Dress Code je v podstatě cokoliv od značky Rip Curl. Kdo přijde nejoriginálněji oblečen v jakékoliv kombinaci oblečení Rip Curl, postoupí do slosování o zájezd na surfový kemp do portugalského Peniche.

Projekt Welcome Home Vol. II představuje jednotlivé jezdce Rip Curl teamu v jim nejznámějších a nejbližších lokalitách; ať už jde o městské spoty, back country, snowparky nebo noční bary. K natáčení tohoto jedinečného videa si Rip Curl team pozval celou řadu svých kamarádů. V průběhu natáčení se jezdci setkali se všemi druhy drsných sněhových podmínek. To ale vůbec nevadilo, protože tihle borci, se nezastaví před ničím. Návrat k půvabu road tripu, kde vždycky čeká nějaké překvapení, umožnilo celému týmu prožít několik nezapomenutelných nocí vysoko v horských chatách na všech místech, které během své mise navštívili. Všichni jezdci už od východu slunce využívali všeho, aby dokázali, že jezdit a jibbovat se dá po všem, co se vám dostane do cesty.

Tvůrci filmu Julien Mata, Olivier Pictet a nováček Jaime Benicio, kteří celou Rip Curl crew sledovali zpoza kamery, ze sebe museli i letos vydat to nejlepší. Olivier letos vyhrál první místo ve zvracet-lonu. Podařilo se mu to 7x během jednoho heliboardingového natáčecího dne…nezapomenutelné! Ale pokud si myslíte, že nic nevydrží, zkuste se celý den koukat z vrtulníku přes hledáček kamery. Tenhle člověk je stroj!

Párty s promítáním další inspirace pro nadcházející zimu, v podobě filmu Welcome Home Vol. II, začne na všech místech stejně, a to ve 20.00 hodin. Vstup je volný.

16. 10. 2010 TRANZISTOR – REPETE

Fedor (Sk), Javas, Peter Pea, Hawran, W

17. 10. 2010 BLIND GUARDIAN (DE)

19. 10. 2010 ABSOLUT INSPIRATION BY THE ECSTASY OF SAINT THERESA

Návrat legendy ve 4 speciálních koncertech!

Jedna z nejdůležitějších kapel domácí nezávislé scény Ecstasy Of Saint Theresa plánuje na letošní podzim po poměrně dlouhé hibernaci návrat na koncertní pódia. Pauza, během níž se mozek kapely Jan P. Muchow věnoval zj. filmové hudbě (např. Normal nebo Kriminálka Anděl) a zpěvačka Kateřina Winterová rodině a svému angažmá v Národním divadle, by měla skončit letos v říjnu, kdy se EOST vydá na krátké turné. To odstartuje 10. 10. koncertem na Nové scéně ND a pokračovat by mělo dalšími čtyřmi koncerty – samozřejmě i na Flédě! Kapela při této příležitosti spustila nový web a podle neoficiálních informací se můžeme navíc těšit i na nový singl.

20. 10. 2010 PHIL SHOENFELT & SOUTHERN CROSS

křest nového CD „paranoia.com“

Světoběžník Phil Shöenfelt učinil první hudební kroky na půdě londýnských klubů. Jeho dobrodružné povaze, hledající stále něco nového však začal být londýnský píseček příliš těsný a Phil se vydal na obhlídku neznámých teritorií za mořem.

Nejdříve si to namířil kam jinam, než do New Yorku. Jeho výlet, původně plánovaný na čtrnáct dní se však řízením osudu protáhl na pět let. Na Manhatanu Shöenfelt prožil slavnou postpunkovou vlnu. Založil skupinu Khmer Rouge, hrál na společných vystoupeních s The Fall, Sonic Youth, jamoval s Jimem Jarmouschem . . .

Po návratu do Londýna vystupoval sólově s Nickem Caveem & Bad Seeds. S Caveem jsou také jeho hlas a tvorba nejčastěji srovnávány i když v tvorbě Southern Cross je silně cítit také vlivy umělců jako Neil Young, Leonarda Cohena, ale i U2 nebo The Cure .
Phil byl požádán, aby napsal úvod k českému vydání Caveovi knihy „ A uzřela oslice anděla“ a Cave na oplátku připsal pochvalnou poznámku k Shöenfeltově knize „Feťácká láska“ (Junkie Love). A právě „Junkie Love“ byla v USA oceněna knižní cenou „2002 Fire Cracker Alternativ Award“.

Před několika lety se Shöenfelt usadil v Praze, která mu učarovala svým kulturním kvasem a krásnými ženami. Založil zde kapelu Southern Cross, s níž pravidelně koncertuje v Čechách i v zahraničí. Se skupinou Southern Cross vydal již tři alba. „Blue Highway“, „Dead Flowers For Alice“ a „Ecstatic“, které je podle jeho slov rockově přímočařejší a také tanečnější, než alba předchozí. V roce 2004 vychází na německém labelu „Phantasmagoria“ dvoj CD „Deep Horizon“ – průřez toho nejlepšího z dosavadní Philovy tvorby a v roce 2010 živé album „Live At The House Of Sin“ které nahrál Phil pouze se svým dlouholetým spoluhráčem Pavlem Cinglem. Jedná se o záznam jejich společných vystoupení. Toto CD bylo v USA oceněno cenou Grindie Award.

21. 10. 2010 KAZETY + THE UNIQUES

22. 10. 2010 BREAK4BEATS

23. 10. 2010 DARK TRANQUILLITY (SWE)

24. 10. 2010 MOONTRIBE FEST II

25. 10. 2010 AIRFARE

support: Johny Said the Number, The Hydes

Přátelé, konečně se setkáme a opět si to rozdáme! Zazní to nejlepší z „Hotel Moscow“ a „Do you like my shit?“ + novinky. Kromě Airfare zahrajou JSTN, The Hydes a DJ, kterej tu šílenou NOC dojede. Těšíme se na vás – účast povinná!

26. 10. 2010 ŽAMBOŠI + LUCIE REDLOVÁ

Fléda tentokrát rozezní folkrockovouovou strunu mistry ve svém žánru!

Tato vsetínská trojice, kterou tvoří manželé Honza a Stáňa Žambochovi spolu s perkusistou Juřím Nedavaškou, se od roku 2002 vypracovala z nenápadného folkového uskupení na oblíbenou kapelu, obrážející kluby a festivaly se svými „recitály“. Výrazná osobnost lesníka Honzy Žambocha prosakuje do tvorby této skupiny nejen skrze neotřelou hru na kytaru, ale zejména texty, které praskají ve švech slovními hříčkami a vůbec hravě a umně zvládnutou praáci s českým jazykem. Poté, co po několik let vystupovali a vyhrávali folkové ceny, natočili Žamboši v roce 2006 debut To se to hraje… ve spolupráci například s Petrem Vavříkem z Buty, Petrem Surým z Druhé trávy či Lucií Redlovou. Toto album vyšlo, stejně jako následující nahrávka Přituhuje, u Indies a obě získaly cenu Akademie populární hudby v kategorii Folk & Country, čímž se staly nepochybně jedněmi z nejvýraznějších českých interpretů folkové hudby a přilehlých žánrů dnes. Aneb, jak říkají sami Žamboši, Folk is not mrtef!

Spolu s nimi zahraje také rodačka z Valašského Meziříčí Lucie Redlová. Přes osm let působila v kapele Docuku, se kterou natočila dvě alba, jedno z nich získalo nominaci na Anděla. Jako sólová hudebnice vydala loni debutovou desku První poslední, kterou producentsky zaštítil Steve Wall z irské kapely The Walls, který se do Valašského Meziříčí dostal díky zájmu o Glena Hansarda a Markétu Irglovou. Lucie Redlová s The Walls později také odehrála turné, koncertovala i se spřízněnými Žambochy. Sama hraje především na kytaru a mandolínu, poetické texty, které padnou její křehké duši na míru, pochází většinou od Radky Bzonkové a později také od Jakuba Horáka. Její intimní sólová vystoupení začala loni naživo doplňovat doprovodná kapela Garde.

27. 10. 2010 BRNO PARTY UNIVERSITY

OVERHYPE (live), Vehykl (live) +5 DJs z ČR a SR

největší studentská párty v Brně
http://www.facebook.com/bpuni

Říjnová Brno Party University má všechny předpoklady být nejlepší studentskou párty v podzimním semestru 2010. Koncerty kapel Overhype a Vehykl jsou zárukou výborné live show a 5 DJs z ČR a SR se postará o pestrý hudební mix. Přijď se přesvědčit 27.10. na Flédu! Cena v předporodeji je 75 Kč!

Ke každé vstupence 100 Kč poukázka na párty trička flavalova ( http://www.flavalova.cz/).

LIVE:
…• Overhype (nu-metal rap) | http://www.bandzone.cz/overhype
Nejoblíbenější česká nu-metalová banda už rozsekala nejeden klub v Čechách a na Moravě. Bylo tomu tak i v březnu 2010 kdy borci vyburcovali nic netušící dav studentů Brno Party University k nadlidským výkonům ve skoku do výšky. Overhype v září 2010 dokončili novou desku Misstake a vracejí se na BPU větší, silnější a lepší. Čekej grandiozní mazec (a mrkni na video z března na téhle stránce)

• Vehykl ( rock / nu-metal) | http://www.bandzone.cz/vehykl
Opavská rocková skvadra Vehykl nedávno nahrála album Ilegální hračka, které během léta představila na několika festivalech. Nové songy budou mít na flédě premiéru ve středu 27.10.

DJs:
• DJ Ekop (sk) ( dancehall / reggae)
Ze Slovenska přijede obohatit line-up stylů DJ Ekop. Na svou brněnskou premiéru si připravil exotický výběr dancehallu a reggae. Sluší se poznamenat, že Ekop má opravdu mimořádné hudební znalosti, které deleko přesahují jeden styl nebo jednu dekádu. To je zárukou kvalitní selekce.

• DJane Jeaniss ( house / electro) | http://www.idj.cz/jeaniss
Nejhezčí česká djka (z těch, které to o sobě netvrdí) je na české taneční scéně dobře známá. Pravidelně hrává v pražském klubu Mecca a na větší houseových akcích po celé ČR.

• DJ Dummy ( RnB / hip hop / electro) | http://www.bandzone.cz/dummy < br />Dummy hraje od roku 2005. Nějaký čas jezdil po ČR jako dj nejlepší české raperky Lary 303. Na akcích Brno Party University pravidelně energizuje davy nadupanými RnB sety.

• DJ 2T ( party sh*t / UK Garage / Reggaeton) | http://www.soundcloud.com/d j2t/sets
Partyboy 2T začal hrát v roce 2006 během studií v USA. V létě 2006, 2007,2008 hrál v řecké prázdninové párty destinaci Faliraki. Párty sety, které plní parkety osvěžuje přísadami z Anglie (UK Garage) a Latinské Ameriky (Reggaeton)

• DJ Majky ( Dance / House)
I když to na první pohled není znát, Majky je nebezpečná párty mašina, která roztancuje i ten nejospalejší klub. Jeden z nejbookovanějších brněnských djs zpět na flédě!

BONUSY:
• 200x welcome drink
• 100 kč poukázka na párty trička flavalova (http://www.flavalova.cz/)
Poukázku bude možné uplatnit přímo na flédě na prodejním stánku této čerstvé české značky urban módy.
• Pivo 20 Kč a soutěž o bečku Starobrno
• Soutěž o 2x 1000 Kč na silvestrovskou „Ride & Party Hard“ akci studenstkého ski & snb klubu SkiUni (http://www.skiuni.cz/)

SOUTĚŽ O VOLŇÁSKY
budejako obvykle probíhat na FB stránce brno Party University:
http://www.facebook.com/

PŘEDPRODEJ
od 19.10 v těchto lokalitách:
Masarykova Univerzita: Kavárny Krmítko ESF, FF, FSS, PdF
VUT: Copycentrum GNT na Kolejní 2 a Purkyňově 93, Bufet na Podnikatelce VUT
Mendelova Univerzita: Bufet Quido na PEFce

27.10. nepromeškej ultimátní akci podzimního semestru na flédě: Brno Party University. 2 koncerty. 6 djs

28. 10. 2010 HALLOWEEN PARTY

DJs Nic Robertson/Itch My Hahaha

Charitativní akce! All proceeds go to charity
APCA (Assistance to Poor Children’s Agency)

29. 10. 2010 FUNKY NIGHT

30. 10. 2010 DJANGO FEST

Feher fekete kerek, Ida Kelarová & jazz famelija, Propaganja, Paramisara, Make it funky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved