Eyes Set To Kill, Stray From The Path, Vanna v Brně

Eyes Set To Kill, Stray From The Path, Vanna v Brně

Agentura MAFO s.r.o vás zve do Brna do Music baru Metro v 29. března 2011 na živé vystoupení čelních představitelů světové emo screamo scény – americké formace Eyes Set To Kill a jejich hostů Wanna a Stray From The Path.

Američtí Eyes Set To Kill se s velkým ohlasem představili minulý rok jako hlavní zahraniční hvězda na brněnském Čarodějálesu 2010. Eyes Set To Kill je Emo Screamo HC metalová kapela z Phoenixu, Arizony. Dvě sestry Alexia a Anissa Rodriguez založily skupinu v roce 2004. Po odchodu původní zpěvačky Lindsey Vogt se kytary a zpěvu chopila Alexia. Kapela se jmenuje Eyes Set To Kill podle veršů, které Alexia složila na střední škole. Verš byl o kriminálníkovi, jehož oči byly připraveny vraždit a jak důsledný byl v dosažení svého cíle. Anglická fráze “when eyes set to kill” znamená být připraven udělat to, čemu věříš a nevzdat se snů, které sníš. Debutové album Eyes Set To Kill vyšlo v Únoru 2008, druhé album Eyes Set To Kill “The World Outside” pak vyšlo v Červnu 2009 a Alexia se vyjádřila, že je mnohem temnější, než první album.

Vanna jsou post Emo HC formace z amerického Massachusetts. V roce 2011 vydávají nové album “And They Came Baring Bones”, které kapela přijíždí podpořit i do Evropy. Desku produkuje geniální producent/zvukař Matt Goldman (MyChildren MyBride, Underoath, The Chariot, and Oceana). Členové kapely se na něm snaží prozkoumat svou vlastní mysl a ukázat své sny, obavy a strachy ze současného světa, který je stvořil a poté rozsekal na kusy. Pro fanoušky Vanna je nová deska přirozeným vývojem, temnější a naštvanější než ta předcházející. Vanna se vždy snažili své fanoušky chytit za srdce upřímným projevem bez divadýlek a přehrávání. Zkrátka jsou takoví, jací jsou. Jejich fanoušci si to zaslouží. Oni nejlépe vědí, co se okolo nich v dnešní společnosti děje.

Stray From The Path je americká HC Metalcore formace, která vznikla na Long Islandu/New York v roce 2001. Za dobu své existence vydali čtyři alba : “Audio Prozac” (2003), “Our Oceania” (2004), “Villains” (2008) a “Make Your Own History” (2009). Všechny alba vyšlu u vydavatelství Sumerian Records. Jejich první album “Audio Prozac” produkoval Joe Cincotta a Terrance Hobbs ze Suffocation. Stray From The Path jsou respektovaní za nekompromisní sound a skvělé koncertní show, na kterých všechno lítá vzduchem a pot teče ze stropu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Caliban představí v Praze nové album

Caliban představí v Praze nové album

„Get Infected Tour 2012“ CALIBAN WINDS OF PLAGUE EYES SET TO KILL WE BUTTER THE

Eyes Set To Kill, Vanna, Stray From The Path

Eyes Set To Kill, Vanna, Stray From The Path

O tomhle koncertě jsem se dozvěděl jen náhodou a to dost na poslední chvíli. A

Čarodějáles 2010

Čarodějáles 2010

Bylo krásné počasí, že to nejednu čarodějku svádělo pokusit se nastartovat své koště a přeletět

Třetí Čarodějáles bude větší, světovější, tvrdší, a tak trochu emo!

Třetí Čarodějáles bude větší, světovější, tvrdší, a tak trochu emo!

Poprvé to byla jízda, davy , které jsme ani nečekali, malinko zmatků, fronty na pivo,


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved