Evaline, jejichž skladba se stala oficiálním soundtrackem letošního Eura, zahrají na Sedmičce

Evaline, jejichž skladba se stala oficiálním soundtrackem letošního Eura, zahrají na Sedmičce

‘There There’

‘There There’

It’s only me and you….

 

Tohle zpívaly davy na stadiónech při mistrovství UEFA EURO 2012 a slyšely to milióny dalších před televizními obrazovkami. Skladba od kalifornské indie kapely Evaline  z Kalifornie byla vybrána jako soundtrack kampaně UEFA ‘Swap your Jersey – show Respect’.

V televizním spotu se objevily známé evropské fotbalové osobnosti, kteří jsou tzv. ambasádory kampaně, včetně Petera Schmiechela a rozhodčího Pierluigiho Colliny. Spot byl vysílán během, zápasů v televizi in a stadiónech v Polsku a na Ukrajině.

Zpěvák Evaline  Perry řekl “Jsme rádi, že jsme byli součástí kampaně pro UEFA. Jako kluci jsme všichni hráli fotbal ve škole a basák Steve byl dokonce rozhodčí !”

‘There There’ se objevilo na debutovém albu skupiny ‘Woven Material’ a oficiální video šampionátu je k vidění zde:

http://www.youtube.com/watch?v=iTeNictJxMw&feature=fvwrel

Evaline v podstatě existují již od roku 2003. Všichni byli tehdy zrovna čerstvými absolventy školy a jejich kamarád dal po koncertě jejich demo nahrávky kytaristovi Quinnu Allmanovi z The Used. Krátce poté Allman kapelu kontaktoval a pozval je natočit s ním EP v  Salt Lake City v Utahu.

Dominic Diciano (kytara), Christian Lewis (kytara), Richard Perry (zpěv, klávesy), Steve Pedersen (basová kytara) a Steve Forrest (bicí) Allmanovu nabídku přijali a tak se zrodilo jejich debutové EP  Postpartum Modesty. A Portrait of Skin. Nakonec těchhle šest skladeb vydala v roce 2006 gramfirma Maverick Records.

Další dva roky kapela strávila na turné k EP a Maverick koupila velká  gramofirma Warner Music Group. Evaline hráli po celé Severní Americe, vystoupili na Vans Warped Tour a  na Rockstar’s Taste of Chaos. Úlohu bubeníka tehdy převzal Greg Petersen a Steve Forrest se později stal členem Placebo.

V roce 2008 se Evaline začali věnovat svým novým písničkám – emotivním a hudebně košatým skladbám. V té době se ke kapele přidal Daniel Petersen s barytonovou kytarou.

Své debutové album „Woven Material“ nahráli s producentem Danem Austinem (Cherry Ghost, Doves) a koncertní zkušenosti vypilovali na turné s Placebo a s Young Guns v Británii. Album  „Woven Material“ vyšlo 27.června, 2011.

Loni v listopadu Evaline předskakovali BUSH, kteří nedávno vystoupili v Lucerna Music Baru, na jejich evropském turné „Sound of Winter“. Teď do Prahy zamíří sami, aby 9.října na strahovské Sedmičce rozparádili nejen fotbalové fanoušky.

Vstupenky za 200,-Kč + poplatky zakoupíte v síti Ticketpro, na místě v den koncertu za 250,- Kč.

Více info na:

www.weareevaline.com

www.facebook.com/we.are.evaline

www.klub007strahov.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved