DWD Fest již na začátku března

DWD Fest již na začátku března

Již druhým ročníkem bude letos (2011) oslavovat další rok své existence radio DWD, a to prostřednictvím hudebně-kulturního festivalu DWD FEST ve spolupráci s Domem dětí a mládeže v Moravské Třebové. Pro rok 2011 byl termín konání posazen na první týden v březnu – tedy 5.3.2011. Od ročníku minulého se tenhle zimní festík dočkal několika zajímavých změn, což jistě ocení každý z návštěvníků.

První, řekl bych nejdůležitější změnou je přechod do vod kapel o něco známějších, v porovnání s minulým ročníkem. Skupiny Good Bye Lenin a Dead Popes Company, které se staly loňskými taháky letos nahradí hned trojice mistrných skupin v čele se skvělými Fast Food Orchestra, Hentai corporation a mladičkými showmany pod štítkem Koblížc!. Velmi zajímavými projekty, jež DWD fest navštíví budou nadějné duše skupiny The cornflakes, Goodfellas a Ezy Riders, což jsou pro mnohé z posluchačů ještě neoťukané záležitosti. Už několik let však dokazují nejen svým skalním fanouškům, že do toho dokážou požádně třísknout. Stálice hudebních akcí pořádaných radiem DWD tu budou též a to ztělesněny skupinami Last Time (letos vydali své další EP, podíleli se s hudebním producentem Emeresem na hudebním podkladu rapového dua NH6), Dirty Way (ostřílený singl s rapperem Wotkou pokřtili spolu se svým prvním vydaným CD na podzim 2010), Criminal Collection (mají za sebou turné po boku N.S.O.S) a Beznadějný Případ (ti nejlepší kluci z Boskovic:-D).

Alternativním hostem na půlnoční překvapení bude skupina moravskotřebovských žonglerů nesoucí hrdé jméno Fortitudo. O doprovodný program se postarají moderátoři radia DWD, tombola, skokani na skákacích botách a další zajímavosti.

Pro hladovce, cestovatele a samozřejmě pro všechny ostatní bude postaráno v baru několika druhy točeného piva či kofolou, rozmanitou nabídkou tvrdého alkoholu, rychlými pochutinami sorty smažené i salátové pod taktovkou jistého pana Oty. Namísto pečeného prasete letos můžete své pohárky chuti uspokojit perfektní domácí kančí klobásou a zapít hned vedle pravou moravskou medovinou. V rámci festivalu je možné zařídit pro návštěvníky z daleka možnost přespání. Pro více informcí a rezervace nás kontaktujte na emailu R.Steiner(a)dwd.cz.

Cena letošního DWD festu činí 150 kč v předprodeji, 180 Kč na místě. Předprodej se bude konat v Muzice Moravská Třebová a všude, kde narazíte na členy radia. Je zde také možnost rezervace předprodejových vstupenek formou mailu a zaslání na dobírku (poplatek za dobírku 80Kč – vyplatí se tedy pouze při větším odběru). Popřípadě jiné varianty závisí na individuální dohodě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved