David Guetta již tento pátek

David Guetta již tento pátek

David Guetta přiveze v pátek do Prahy monstrózní show

David Guetta, jeden z nejslavnějších DJů současnosti, se už tento pátek vrátí do Prahy. A návrat to bude velkolepý, návštěvníky čeká dvouhodinová show v obří produkci, při které bude použito 150 metrů čtverečních ledkových obrazovek, přes 100 tzv. inteligentních světel, 200 kilogramů konfet a 480 kilogramů oxidu uhličitého na kouřové efekty.

Produkce je samozřejmě moc důležitá. Když se dostáváte s návštěvností nad deset tisíc lidí, musíte svou show udělat srovnatelnou s velkými rockovými koncerty.“ říká David Guetta. „Nechci ale vyrukovat s tanečníky nebo něčím kýčovitým, půjde hodně o osvětlení a speciální efekty. Musí to být zážitek, a vím, že lidi se soustředí na samotnou hudbu, takže nechci, aby byli jako v kině, kde se koukají na film.“ doplňuje DJ, který se na vizualizaci show sám autorsky podílí.

Guetta photo 1 (kopie)

Přestože dramaturgii večer Guetta neodtajnil, je víceméně jisté, že v rámci večera zazní všechny skladby, se kterými se dostal na vrchol světových hitparád. Ty momentálně ovládá i se singlem Hey Mama z aktuálního alba Listen, které sám označuje za svoji nejosobnější nahrávku.

Měl jsem kratičké období ve svém životě, kdy jsem bral všechno hodně emocionálně a skládal jsem o tom i písničky s klavírem. Ale celé album nemá takovou náladu, je tam hodně barev a nejen Hey Mama ale i další písničky dělají z Listen takovou tu sexy desku na mejdany. Hudbou člověk vyjadřuje své pocity v určitém období a já jsem povahou spíš veselý člověk, byl jsem vždycky takový ten typ na mejdany a párty – a k tomu se chci vrátit.“ naznačuje Guetta směr, kterým by se rád vydal při další desce. Jak ale vzápětí dodává, živá vystoupení jsou pro něj prioritou.

azteca_020 (kopie)

Považuju se především za DJe. Všechno, co dělám, se soustředí na ten moment, kdy vyběhnu na pódium a pustím desky. I ve studiu jsem často v myšlenkách na pódiu a pouštím desky, které v tom studiu dělám. Takže – na prvním místě DJ! A myslím, že to lidé vnímají. Když jsem na pódiu, bavím se s lidmi, je to náš velkej mejdan. Vůbec to není o tom – Koukejte, co umím. Ale – Jsem tu s vámi a pořádně tu párty rozjedeme. Takže, Praho, těš se!“. vzkazuje David Guetta tuzemskému publiku, pro které zahraje už tento pátek v O2 areně. Večer zahájí ve 20 hodin DJ Sylon.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal.

Více na www.maniapromotion.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Ian Anderson hlásí návrat do ČR

Ian Anderson hlásí návrat do ČR

IAN ANDERSON SE PŘÍŠTÍ ROK VRÁTÍ DO PRAHY S ROCKOVOU OPEROU Jen pár týdnů po

Po pěti letech se do Prahy vrátí David Guetta

David Guetta – jeden z nejslavnějších DJů současnosti se po pěti letech od vyprodané Tesla


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved