Cocotte Minute ohlašují návrat

COCOTTE MINUTE PO DVOULETÉ HYBERNACI ZAKLÁDAJÍ VATRY A ODTAJŇUJÍ ORIGINÁLNÍ PROJEKT

PODPOŘTE NA HITHIT.CZ JEJICH FENOMENÁLNÍ NÁVRAT

Rituální drtiči sedmi strun a drastických beatů Cocotte Minute v čele s pouličním kazatelem Zellerem zakládají vatry a po dvouleté hybernaci připravují fenomenální návrat. Na utajeném míste pod širým nebem nahrají v srpnu letošního roku naživo a pouze za účasti vyvolených fanoušků originání video-desku.

Po více než deseti úspěšných letech se v srpnu 2013 Cocotte Minute uprostřed roku roku nečekaně odmlčeli a rok o sobě nedali žádnou zprávu. Léta na cestách a boj o „místo na slunci“ si vybraly svou daň v podobě únavy a ztráty motivace jejich leadra.

Musel jsem najít smysl, proč pokračovat. Původní potřeba vyřvat do světa svojí nasranost na dětství mezi alkoholikama plný domácího násilí a s tím spojenýho společenskýho stigmatu, byla už naštěstí za mnou. Stejně tak i doba smiřování sama se sebou, experimentů se substancema, základní existenční starosti. To všechno ale byl původní důvod, proč jsem se věnoval muzice.“ vysvětluje Zeller.

2J2A4202-Edit-Edit

Po dvouleté pauze se zdá, že Cocotte Minute odstávku reaktoru naprosto využili a k obrovské radosti svých početných přiznivců a s novou energii prichází s unikátním projektem „!Rituál, kmen a srdce a kmen!“.

Došlo mi, že je to zároveň i závazek. Naše muzika a moje texty provedly spousty lidí podobným osudem a přicházejí další a další. Chci i jim dál nabízet možnost, jak se neposrat z mizernýho světa odkud přišli a jak najít cestu, když se zdá, že všude je jen tma… A navíc po těch dvou letech jsem zjistil, že jsem vlastně nasranější než dřív. Nejsem schopnej zajistit slušnou budoucnost svejm dětem, přestože se snažím celej život makat a bejt fér. Nechali jsme vládnout deprivanty a lůzu a je potřeba to správně pojmenovat!“ přibližuje Zeller téma jejich přelomového video-alba.

CM2015-300x300

Dva roky tento projekt, který v Čechách nemá obdoby, připravovali a na jeho záznam mají jen jednu hodinu a jediný pokus! Atmosféru nahrávání umocní speciální light design, videoinstalace a fireshow. Záznam této magické hodiny vyjde následně na limitované sérii DVD a CD, která bude k dispozici pouze jako součást odměny za podporu tohoto jedinečného projektu prostřednictvím serveru HITHIT. Crowdfundingovou akci na tomto portále skupina odstartovala včera a všichni, kteří chtějí kapelu podpořit, tak můžou učinit do poloviny dubna. Podívejte se na video, které svérázným způsobem jim vlastním, u této příležitosti Cocotte Minute natočili, zde:

COCOTTE MINUTE VZÝVAJÍ SVŮJ KMEN!

Víme, že máme skvělý, oddaný a chytrý fans. Víme to, protože vás stalé přibývá na našem facebooku, ačkoliv už skoro dva roky spíme. Víme to, protože nám to vždycky záviděly ostatní kapely. Víme to proto, že nás podporujete opravdu a ne jenom zasranejma likama! (ne abyste je přestali dávat, holoto! ). Chodíte na naše koncerty, koupili jste si už tisíce desek! (a stáhli asi dva miliony:-)!). Koupili jste si dva náklaďáky triček a mikin! Kurva díky za to, že jste tak štědrý! Vzpomeňte si na ty chvíle, kdy vám naše tracky pomáhaly s vaším smutkem, jak vás provázely ve vašich těžkejch chvílích. Jsme hrdí, že jsme vám mohli pomoct a teď pomožte vy nám Nikdy jsme vás nepotřebovali víc než dnes! Podpořte náš projekt „!Rituál, kmen a srdce a kmen!“ a buďte toho součástí!“ vzkazuje kapela svým fandům. Více o Cocotte Minute na HitHitu zde:

https://www.hithit.com/cs/project/1092/ritual-kmen-a-srdce-a-kmen-comeback-cocotte-minute

Další odkazy:

www.cocotteminute.org

www.facebook.com/pages/Cocotte-Minute/120253963728?fref=ts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Cocotte Minute završí úspěšný comebackový rok speciálním vánočním koncertem v Paláci Akropilis

V listopadu to bude něco málo přes rok, kdy Cocotte Minute po dvouleté hybernaci znovu

Cocotte Minute vyrážejí s nominací na album roku na druhou část rituálního turné

Pražská pětice Cocotte Minute seskupená okolo nepřehlédnutelného frontmana Zellera vyráží na druhou část turné k

Revoluční album Cocotte Minute je venku, zítra bude pokřtěno v Paláci Akropolis

Dva roky o sobě nedali vědět, aby se letos ve velkém stylu na scénu vrátili.

Koncertní album Cocotte Minute bude i videoalbem

COCOTTE MINUTE: NA UTAJENÉM KONCERTĚ VČERA NATOČILI NOVÉ ALBUM Pouze pro pár desítek svých fanoušků

Cocotte Minute překvapení úspěšností sbírky

COCOTTE MINUTE ZÍSKALI OD SVÝCH FANOUŠKŮ NA NOVÉ ALBUM V REKORDNÍM ČASE BEZMÁLA ČTVRT MILIONU


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved