Čajový dýchánek 2006

  • Zveřejněno: 18 června 2006, Autor: , Počet komentářů: Zatím bez komentáře
  • Kategorie: Slavnost

Čajový dýchánek neboli čajáč je tradiční akce na turnovským gymplu, jejíž počátky spadaj někam do doby klubu v bejvalejch kasárnách nebo ještě trochu dal nevim přesně (tj. asi 15 let; prostě pravěk). Věc se má tak, že každej rok okolo konce školy je na třetím ročníku uspořádat pro odcházející maturanty „rozlučkovou“ kalbu a převzít tak od nich štafetu nejstaršího ročníku tak nějak na vrcholu potravního řetězce. Kapely, letní počasí, pivo, spousta lidí vevnitř i venku. Nejlepší je, že všechny lidi buď znáte aspoň od vidění, nebo je určitě zná nějakej váš kámoš. A spoustu z nich jste už dobu neviděli. Takže se bavte s přáteli.

Vystoupily následující kapely (v tomhle pořadí):

NothorTeam (Malá Skála) Skupina maloskalských alkoholiků, ke standardním nástrojům přidává vysavač a zlé jazyky tvrdí, že hráli první protože jinak by byli moc zkalený a bubeník by moh během hraní usnout za bicíma, prostě na čajáč ideální kapela

Cynik 84 (Jablonec) Jabloneckej bigbít, znělo to trochu jako třeba UDG nebo Mňága, kluci rozhodně uměj hrát a Bubla v podstatě dobře zpívá :-) (to není ironie, přece ho nemůžu přechválit). Líbili si nám moc.

Coma Exit (Hradec Králové) Grunge z Hradce Králové. Vůbec sem je neviděl, jenom slyšel z venku. Líbily se mi tvrdší kytarový písničky

DE BILL HEADS (Turnov) Kapela, jejíž jméno už dávno překročilo hranice Turnova, zlatý hřeb tohohle čajáče a zřejmě nejznámější headliner za celou mnohaletou historii čajáče vůbec (letošní čajáč se tak zařadil vedle akcí jako Benátská noc nebo Tři sestry Gambrinus Tour :-), pořadatelům gratuluju). Pařilo se na ně skutečně přísně, možná až moc :-)

Vyfikundace (Turnov) Turnovská formace, stylově se ještě trochu hledá, rozhodně to už ale zní docela dobře, takže doufám, že to kluci ještě nějakou chvíli vydržej. Musím se přiznat, že většinu jejich vystoupení sem neviděl (sorry, příště), nicméně z Love is only word na živo sem byl nadšenej, kluci si to uměj užít.

Takže zkoukněte fotky a uvidíme se na dalším čajáči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved