Brno Riviera Fest 2011 startuje již tento pátek

Brno Riviera Fest 2011 startuje již tento pátek

19.8.2011, 13:00hod. To jsou nejdůležitější údaje pro tento pátek.  Vše je přichystané, předpověď počasí je slibná, takže je nasnadě krátká rekapitulace.

Ti, kteří ještě nestihli pořídit lístky, předprodej v síti TICKETPORTAL běží do čtvrtečního večera.  Možnost získat zvýhodněný lístek tak dáváme i všem opozdilcům, kteří to z jakéhokoli důvodu nestihli. Lístky budou samozřejmě k dostání i u vstupu areálu. Pokud máte možnost získat slevu ať už studentskou, nebo jinou., nezapomeňte si průkaz, který Vás k této slevě opravňuje.

V 14:30 hod. startují AIRFARE, nenechte si je ujít. Jde o výborný rock v moderním podání. Postupně se na pódiu objeví Sunshine, Mňága a Žďorp, Aleš Brichta, Support Lesbiens, Chinaski, Aneta Langerová a na závěr to „hecnou“ Skyline. Stage letos bude netradiční, doplnili jsme ji o molo přímo mezi Vás do publika. Budeme tak sami zvědavi, jak se s touto novinkou poperou sami interpreti.

Formát letošního ročníku jsme chtěli posunout opět o něco dál i v jiných směrech. Na festivalu budeme distribuovat pivo ve speciálních, vratných, zálohovaných kelímcích. Rádi bychom tak pro Vás zajistili čistější a příjemnější prostředí bez hromad odpadků. Zároveň věříme, že oceníte nesrovnatelně lepší komfort požívání z „tvrdého“ kelímku.

V místě se o Vaši zábavu kromě produkce na pódiu postará i doprovodný program, můžete se tak zúčastnit soutěží, vyhrát řadu cen nebo třeba na stánku BESIP vyzkoušet, jak vypadá svět přes alkoholové brýle.

Nudit se jistě nebudete, přijďte si na festival alespoň na chvíli zpříjemnit počasím zatím zkoušené léto. Těšíme se na Vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved