Bermondsey Joyriders vystoupí ve strahovské Sedmičce

Bermondsey Joyriders vystoupí ve strahovské Sedmičce

Čtvrtek 16.6.2011 – KLUB 007 STRAHOV

Chaloupeckého 1903/Blok 7, Praha 6, www.klub007strahov.cz

BERMONDSEY JOYRIDERS (uk)

Ex-členové THE DAMNED, COCK SPARRER a CHELSEA!

www.myspace.com/thebermondseyjoyridersofficial

Tři britští veteráni, kteří stáli přímo u zrodu samotného punku. Původní bubeník The Damned! Bývalý kytarista Cock Sparrer! Bývalý kytarista The Chelsea! Přímo svatá trojice! Vážně, tihle pánové mají ryzí anglický punk v krvi, hráli v legendárních kapelách, prožili a spolutvořili dobu, ze které všechny pozdější punkové kapely čerpaly a stále čerpají. Mají zkušenosti, šmrnc a pořád chuť a sílu jít dál! Bermondsey Joyriders mají správný rockový říz, punkovou drzost a bluesovou syrovost. Neopakují ohrané kousky, tvoří nový originální sound. Jejich jedinečná vizáž anglických gentlemanů dokonale podtrhuje nadhled, lehkost a ostřílenost. Na kytaru hraje Gary Lammin, kytarista Cock Sparrer ze 70-80tých let, do kapely ho nasměroval při společených pitkách Malcom McLaren a udělal dobře, vzniklo z toho nemálo klasických hitovek této první street punkové veličiny. Na bicí hraje opravdový mistr, zakládající člen The Damned, Rat Scabies. S menšími pauzami odehrál s kapelou 20 let a taktéž stojí za nejpodstatnějšími deskami. A třetím ostříleným borcem je na basu hrající Martin Stacey, kytarista The Chelsea z doby krátce po té, co Billy Idol, Tony James a Jon Towe odešli, aby založili Generation X. Není co dodat.. to se musí vidět! Esence 77 punku, 60´s garage punk, psychedelic trash, blues, rebel street punk, vtipný a nespoutaný rock´n´roll!

PLEXIS (cz)

http://plexis.ic.cz

Jedenáct let museli fanoušci pražských punkerů Plexis čekat na novou řadovou desku. Nyní je jejich čekání u konce. Petr Hošek a spol. totiž v těchto dnech přenesou nové písně na stříbrný disk, který ponese název „Vohul to!“. A bude se na co těšit. „Bude to určitě nejtvrdší a nejrychlejší a zároveň nejmelodičtější album, co jsme kdy natočili,“ tvrdí o novince ústřední postava kapely Petr Hošek alias Mucho. Dodává přitom, že by „Vohul to!“ zařadil na pomyslném žebříčku plexisích alb na první místo. Z novinky již Plexis na koncertech hrají šest písní. „Lidi na tento předkrm reagují výborně, a to přitom ještě nehrajeme ty hlavní věci,“ říká Hošek. Album „Vohul to!“, které završí trilogii desek se slůvkem „to“ v názvu, by mělo vyjít v průběhu června na labelu Papagájův hlasatel Records. Nebude to však jen klasické CD, pro sběratele bude deska k mání také na vinylu a zároveň vyjde film o Hoškovi, nazvaný „Antihero“.  Každopádně křest nové desky bude velká událost, u které byste neměli chybět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved