ASIA Reunion Tour 2008

29.5.2008 20:00hod., PRAHA, Retro Music Hall, Francouzská 4, Vstupné 795,- Kč.

První britská supergroup osmdesátých let se vrací v původní sestavě ve složení Steve Howe (ex-Yes) John Wetton (ex-King Crimson, Uriah Heep, Roxy Music), Geoff Downes (ex-Yes, Buggles) a Carl Palmer (ex-ELP) na hudební scénu! Skupina Asia, založená v roce 1981 kytaristou Steve Howem a baskytaristou a zpěvákem Johnem Wettonem (ještě téhož roku se skupina doplnila příchodem klávesisty Downese a bubeníka Palmera), debutovala celosvětově úspěšným albem Asia (1982). Po vydání dalších dvou studiovek, Alpha (1983) a Astra (1985) se však klasická sestava rozpadla.

Asia začátkem devadesátých let obnovuje činnost a až do roku 2005 koncertuje a vydává alba v různých sestavách a se střídavými úspěchy. Nečekaný comeback původní sestavy přichází ale až v roce 2006 a je následován celosvětovým turné. To letošní čítá 50 koncertních zastávek a jednou z nich bude i pražské Retro Music Hall! Asia vystoupí v Čechách vůbec poprvé v historii a hned ve svém nejsilnějším složení.

Koncertní set potrvá více než 2 hodiny a diváci se mohou těšit na všechny žebříčkové megahity této skupiny (Heat Of The Moment, The Heat Goes On, Only Time Will Tell, Time Again, Sole Survivor, Don’t Cry atd.). Hudebníci si připomenou i své mateřské kapely, takže dojde i na písně Roundabout (od Yes), Video Killed The Radio Star (od Buggles) či Fanfare For The Common (od ELP).

Asia v originálním obsazení natočila po 25 letech novou studiovou desku s názvem Phoenix (vychází v polovině dubna) a několik skladeb z této novinky také zařadí do svého playlistu.

Info o koncertu získáte na tel. 377 220 051, 603 531 943, e-mail: ozzyapotkan@seznam.cz a www.retropraha.cz a www.originalasia.com

Předprodej vstupenek v sítích www.ticketstream.cz, www.ticketpro.cz, www.ticket-art.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved