Američtí prog-metalisté SYMPHONY X na jediném koncertě v ČR!

Vždy vyzrálý, velmi kvalitní a chytlavý prog-metal, to jsou američtí SYMPHONY X. V letošním roce vydali svou již devátou desku s názvem „Paradise Lost“ a vyrazili na turné po Americe. Nyní přichází na řadu také Evropa s jednou jedinou, exklusivní zastávkou v ČR! Díky agentuře Pragokoncert můžete jejich brilantní heavy smršť prožít na vlastní kůži! Kdy a kde? -18.10.2007 v PRAZE, Rock Café!

Speciálním hostem koncertu budou rakouští melodičtí progress power metaloví SERENITY, kteří vydali letos rovněž novou desku „Words Untold & Dreams Unlived“, kterou představují světu na tous spolu s Kamelot či Threshold. Nyní doprovodí kapelu, která je v mnohém jejich vzorem.

Kapelu SYMPHONY X založil v roce 1994 Michael Romeo a ještě v témže roce vydala stenojmený debut „Symphony X“. Následovalo album „The Damnation Game“ (1995) a vysoce ceněné a velmi úspěšné album „The Divine Wings Of Tragedy“ (1997). Kapela se nevyhnula několika perosnálním změnám, nicméně vychází další alba „Twilight In Olympus“ (1998), „Prelude To The Millenium“ (1998), „V: The New Mythology Suite“ (2000) a dosud poslední a velmi vysoce hudební kritikou i fanoušky hodnocenou deskou „The Odyssey“ (2002).

Na dalším počinu pracovala kapela 5 let a je to znát. „Paradise Lost“ je zcela nabušené album plné instrumentálních kouzel se silným heavy zvukem, kterému vévodí osobní kouzlo frontmana kapely Russella Allena.

Co dodat? Čeká nás strhující, přímočarý a těžkotonážní prog-metalový zážitek, na který hned tak nezapomenete! SYMPHONY X to nedopustí!

Ve čtvrtek 18. října 2007 večer všichni metaloví příznivci hurá do Rock Café v PRAZE!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved