S Die Krupps v Praze zahrají The Red Paintings a Janosch Moldau

  • Zveřejněno: 20 září 2015, Autor: , Počet komentářů: Zatím bez komentáře
  • Kategorie: Bleskovky

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí

Die Krupps (GER)

+ support: The Red Paintings (AUS) + Janosch Moldau (GER)

21.09.2015 – 20:00

Praha, Lucerna Music Bar

390,- Kč + poplatky obvyklé předprodeje

390,- Kč v pokladně Lucerna Music Baru

490,- Kč na místě v den koncertu

Již v pondělí 21.září v pražském Lucerna Music Baru vystoupí kultovní Die Krupps. Hlavní mozek kapely Jürgen Engler je vizionář se stálým vlivem na vývoj moderní hudby. V druhé polovině sedmdesátých let byl mezi prvními německými punkrockery se svou kapelou Male a Campina vzal s sebou na turné dávno předtím, než vznikli Die Toten Hosen v osmdesátých letech. Založil DIE KRUPPS se svým kongeniálním partnerem Ralfem Dörperem, který napsal spoustu textů počínaje „Wahre Arbeit Wahrer Lohn“ –  a stali se hybnou silou industriálu a EBM.  Když si v devadesátých letech tuto hudební škatulku podmanil mainstream, skupina z  Düsseldorfu svou hudbu obohatila o  thrashové kytary a stala se, společně s  Nine Inch Nails a Ministry, hlavním zdrojem inspirace elektro-metalového žánru a ovlivnila mnoho kapel tzv. Neue Deutsche Härte (Nová německá tvrdost).

Krupps_Image003_crop

Je to právě tahle úspěšná fáze, kterou DIE KRUPPS přinášejí ve své nové albové nahrávce “V – Metal Machine Music”. Ta navazuje na album “IV – Paradise Now” a na předešlé elektromašinistické tvrdé album “The Machinists of Joy”, které spatřilo světlo světa před dvěma roky.

Vždycky pracujeme konceptuálně” podtrhuje Jürgen Engler, který žil řadu let v Texasu. “Proto naše comebackové album “The Machinists Of Joy” obsahovalo hudebně všechno, co jsme předtím vytvořili. Ale bylo mi jasné, že to, co přijde potom, musí být tvrdá a brutální nahrávka”. Die Krupps opravdu nikdy nezněli tak tvrdě jako na jejich aktuálním albu.

Album V – Metal Machine Music vyšlo jako double CD: jedno CD s masteringem Die Krupps a druhé remasteroval Alexander Dietz, který řídí Chemical Burn Studios. Die Krupps se s novou nahrávkou vydali take na turné, při kterém zahrají 21.září také v Praze. Předskakovat jim budou The Red Paintings a Janosch Moldau.

ttt

Pětičlenná kapela The Red Paintings je sice oficiálně z Austrálie, ale její členové sídlí v Londýně a Los Angeles. The Red Paintings hrají na kytaru, housle, violocello, basovou kytaru a bicí. Jejich hudba evokuje dětské ukolébavky z daleké budoucnosti i hřmotící skladby špičkového art rocku. Líbí se barokním popařům, nabroušeným punkerům, metalistům i indie fanatikům. Všude, kde to je možné, obohacují svou hudbu o multimediální performační umění. Během jejich koncertů místní výtvarníci zobrazují aktuální hudbu přímo na pódiu.  Jejich představení kombinuje zvuk a podívanou – vytvářejí zážitek, který stimuluje smysly a mysl návštěvníků koncertu. Dosahují toho hudbou, kostýmy, konceptuální produkcí, malováním a lidskými plátny.

Janosch Moldau

Janosch Moldau je jedním z nejinovativnějších něměckých electro-popových umělců. Kombinuje electroclash, synthpop, downbeat a darkwave a svým krásným hlasem dokáže publikum dojmout až k slzám. Jeho písně se točí kolem nejsmutnější momentů lásky, ale také, a poněkud překvapivě, přesunutím důrazu na všechnů zkázu která byla na této planetě způsobena ve jménu lásky.

die-krupps_A2_view

 

Vstupenky na koncert Die Krupps a předskokanů The Red Paintings a Janosche Moldau jsou k zakoupení za 390,- Kč + poplatky v sítích GoOut.cz, Tickepro.cz, Ticketportal, Eventim a na webu Lucerna Music Baru. V pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 490,- Kč.

Přímý link na předprodej vstupenek: http://www.musicbar.cz/program/die-krupps-d/

Více info:

www.die-krupps.de

www.facebook.com/diekruppsofficial

www.theredpaintings.com

www.janoschmoldau.com

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved