První máj na Letné opět bez komunistů!

Celodenní shromáždění s mnoha doprovodnými aktivitami chce opět upozornit na trvající negativní vliv komunistů. Letošním mottem je prohlášení: Pryč s komunistickou stranou, pryč s nacismem, pryč s komunismem, pryč s totalitou.
„Konfederace politických vězňů ČR nemůže mlčky přihlížet tomu, jak se znovu českým komunistům otevírá cesta k uchopení moci v naší zemi,“ prohlašuje Konfederace politických vězňů.

Účast na Letenské pláni potvrdili obhájce lidských práv David Kilgour, švédský poslanec Göran Lindblad, oběť pronásledování Zhao Ming, senátor Jaromír Štětina a další. Své zástupce budou mít na shromáždění také představitelé neziskových organizací a občanských sdružení podporujících lidská práva a demokracii.

Jste-li stejného názoru, přijďte 1. května na Letenskou pláň užít si krásný den a podpořit Konfederaci politických vězňů. Začátek akce je v 11:00 hodin.

Program slavnostního dopoledne 11:00-13:00:

Uvítání všech účastníků předsedkyní KPV ČR paní Naďou Kavalírovou, slavnostní vztyčení státní vlajky ČR, státní hymna, proslovy představitelů KVP a jejich hostů

Program odpolední části 13:00-22:00:

Na koncertu proti komunistům vystoupí Plastic People of the Universe, Pražský výběr 2, Už jsme doma, Michal Prokop, Luboš Andršt, Jan Hrubý, Radim Hladík & Blue Effect, Vlasta Třešňák Band, Nika Diamant, Tony Ducháček & Garage, Lemon Nashville.

Doprovodné aktivity: Skanzen komunismu, Ostrov nesvobody, Trikem proti komunismu, občerstvení, happening, atrakce pro děti, výstavy. Vstup zdarma!

Od 22:30 je after party v klubu Roxy, na které zahrají DJ Michael Burian, DJ Orbith a další.

„Doufáme, že naše shromáždění pomůže mobilizovat paměť naší společnosti a ta se konečně po 60 letech vyrovná se zločinným systémem komunistické strany,“ uvádí produkční Petr Hrubeš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved