Party’s over vol. 1

2.2.2008 se v klubu Matrix uskuteční první ročník metalového festivalu Party’s over. Zahrajou kapely z české špičky (Dying Passion, Return to innocence,…), ale i kapela Death Court z Německa.

Kdy: Praha, Matrix klub

Místo: 2.2. 2008, 17:00

Vstupné: 150 Kč

Kapely: Dying Passion, Death Court (DE), Return to Innocence, Mater Monstifera, Panychida, Belligerence, Dalgoreth

Web: http://partysover.wz.cz

Kontakt: Petr Hromek :777 875 208, partysover@email.cz
Dying Passion: Hlavním poznávacím znamením kapely je Zuzčin výrazný alt, kombinace melodických postupů, naléhavé kytary a pronikavé klávesové party tvořící netypické spojení psychadelie 70. let, energie současného alternativního emo rocku se zasněnou melancholií gothic/post-doom metalu. To vše a možná víc můžete nalézt v širokém spektru náladotvůrných Dying Passion.

Death Court: Death Court založili Max Koch a Johannes Laudenbach v roce 2004 jako skupinu hrající metalové cover verze. Takto vystupovali dva roky až do jara 2006, kdy se rozhodli psát vlastní písně. Skvělé spoluhráče našli v Mathiasu Ventovi, Markusu Bachmannovi, Florianu Cemingovi a Matthiasu Cahntovi, kteří do jejich hudby přinesli nové nápady. V té se mísí všechny metalové styly. Převažují deathové a thrashové prvky, ale nalezli bychom zde i pasáže ovlivněné black metalem a dalšími matalovými subžánry.

Return to Innocence: Tato kapela z Mladé Boleslavi už řadu let úspěšně míchá řadu stylů. Především vychází z atmospheric death/doom/black metalu. Kombinace dosti neobvyklá, nicméně to je také jeden z důvodů jejich oblíbenosti. Kapela prošla poslední dobou velkými personálnímy změnami. Nyní hrají ve složení Ax, Hektor, Dharm (ex-Rites Of Undeath, Dalgoreth), Orbb (Ameth).

Mater Monstifera: Tuto kapelu z Trhových Svin snad ani nemusím představovat. Nicméně, kdyby přece jen někdo neznal jedná se o atmosferický black metal. Poslední studiový počin vydali před dvěma roky, takže nikoho nepřekvapí, že právě připravují nové materiály, které vyjdou pravděpodobně na začátku roku 2008. No každopádně se můžeme těšit na jedinečnou show.

Panychida: Panychida je kapela z Plzně hrající paganized metal. Zahraje převážně skladby z aktuálního alba Paganized, které vyšlo u známého německého labelu Folter Records, který přivedl na svět i alba kapel jako Skyforger, Arkona, atd. Ale můžeme se těšit i na skladby z připravovaného alba, které vyjde v roce 2008.

Belligerence: Belligerence jsou atmo death/black metalová kapela z Prahy. Ačkoliv společně hrají jen tři roky, míří závratnou rychlostí mezi českou špičku. V roce 2006 nahráli EP nazvané Wounds. Momentálně se připravuje debutové album, které vydá IFA records. Skladby z jejich EP jsou ke stažení na jejich stránkách…doporučuju poslechnout.

Dalgoreth: Mladá nadějná formace z Prahy a okolí, hrající klávesový atmosferický black ve stylu Graveworm či Darzamat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved