JamRock nasadil zahraniční superhvězdy!

JamRock nasadil zahraniční superhvězdy!


Festival Coca-Cola JamRock Žamberk, který zatím nemá co se týče návštěvnosti v ČR obdobu, nasadil pro letošní rok skutečné hvězdy ze zahraničí!

Gabriella Cilmi z Austrálie, švédští GRAVE a skapunkoví Panteón Rococó z Mexika zdaleka neuzavírají výčet zahraničních kapel, které letos na tomto charismatickém festivalu uvidíte!

Samozřejmostí je zde to nejlepší z českých hudebních vod. Kryštof, Tři Sestry, MIG 21, Anna K, UDG, Sto Zvířat, Krucipusk, Horkýže Slíže, David Koller, Michal Hrůza, atd. – téměř padesát nejlepších českých kapel.

Nechybí však také úplné české novinky – zatím kapely málo známé, ale svojí kvalitou srovnatelné s těmi nej… JamRock se tak stává jakýmsi prémiovým festivalem, kde není snadné si zahrát, kapely jsou vybírány podle velmi přísných měřítek a s ohledem na diváka.

Největším lákadlem letos bude australanka Gabriella Cilmi, která svým megahitem doslova „dostala“ světovou hudební scénu. Kromě mnoha hudebních cen od Austrálie, přes USA až po Británii je asi největším důkazem její úspěšnosti, že má např. song Sweet About Me přes 20 000 000 shlédnutí na youtube! Po dvou letech se tato osmnáctiletá kráska vrací na výsluní s novým singlem a již za pár týdnů i s druhou řadovou deskou. Album, které ponese název ”Ten”, pro Gabriellu vytvořilo hned několik producentských es. Jedním ze dvou hlavních producentů je legendární Dallas Austin, který má na svých bedrech například úspěšnou spolupráci s TLC, Gwen Stefani nebo Michaelem Jacksonem. Druhým producentským esem je Greg Kursten, který je podepsán pod alby Lily Allen, Little Boots nebo Flaming Lips. Producentskou trojici uzavírá britský producentský team Inivisible Men, který se osvědčil pro produkci debutové desky The Noisettes.

Svoji novou produkci Gabriella Cilmi uvádí nadupaným singlem ”On A Mission”, které je (jak sama interpretka uvádí) spojením Blondie, Joan Jett a kapely Van Halen. Píseň doprovází i velmi povedený videoklip, ve kterém se Gabriella představuje jako kosmická sexy žena vamp. Není tedy divu, že zmiňovaný klip patří v současné době mezi pětici nejsledovanějších klipů na internetu. Album Gabrielly Cilmi “Ten” vychází 22. března! a již za dva měsíce ji uvede JamRock. Tak čerstvou novinku jsme ještě v Čechách neměli!

Každý kdo zná SKA P a má rád ska-punk, určitě přivítá mexickou kapelu Panteón Rococó, která vystoupila v minulosti na Rock for People a sklidila zde velký úspěch. Na svém světovém turné a jeho české zastávce na Coca-Cola JamRock Žamberk představí úplné novinky.

Skvělou kapelou jsou i norští Sibiř (myspace.com/sibirspace), kteří i přes svůj Rusko evokující název hrají světovou muziku a mají blíže spíš k U2 než k ruským častuškám…O jejich bubeníkovi napsal věhlasný časopis MetalHammer: „Husvik je jedním z nejzajímavějších bubeníků v Evropě! “ podobně je hodnocena kapela jako celek. K této kapele se však vrátíme v samostatném článku, protože její tzv. „arogantní POP stojí za víc!!!

jamRock tak přináší letos opravdu velmi nabitý program, který je tu pro vás za minimálních 330!Kč v běžné předprodeji a ve zcela exklusivních cenách výhradně na Bandzone dokonce za 310Kč! Více o festivalu na www.jamrock.cz

Zatím se prodalo třikrát více lístků než vloni!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Související články

Na tři koncerty k nám zavítá americký a švédský death metal

Na tři koncerty k nám zavítá americký a švédský death metal

Malevolent Creation (USA) + Grave (SWE) Support: Dysangelium (CZ) 22. 11. 2015 od 20:00 Nová

Kryštof Srdcebeat tour 2015 Brno

Kryštof Srdcebeat tour 2015 Brno

Hmmm, Kryštof v Brně, jít či nejít? Cdčko jste si koupili asi týden před akcí, protože jste

Dodržujeme tradici a i letos v prosinci se můžete těšit na pořádnou předvánoční veselici

Žhavá novinka! !   KELTI JDOU RADEGAST TOUR 2015 kapel TŘI SESTRY a KRUCIPÜSK zavítá

SrdceBeat Tour 2015 se blíží

SrdceBeat Tour 2015 se blíží

V listopadu nahrála skupina Kryštof deset nových písní, v únoru je ladí v New Yorku

Hudební festival Hrady CZ se po Hradci nad Moravicí přesouvá na Bezděz

Hudební festival Hrady CZ se po Hradci nad Moravicí přesouvá na Bezděz

Hudební festival Hrady CZ se v pátek a sobotu 22. a 23. srpna přesouvá na


Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved