All Time Low – odpálí v srpnu v Praze Časovanou bombu

All Time Low – odpálí v srpnu v Praze Časovanou bombu

All Time Low, jeden z největších objevů pop-punkové scény posledních let se 31.srpna zastaví v Praze! Po skončení intenzivní americké části turné se skupina v polovině srpna přesune do Evropy, kde ji mj. těsně před pražským vystoupením čekají dva společné koncerty s Angels & Airwaves a Green Day.

„Kvůli četným žádostem fanoušků na facebooku Prague City Festivalu, jsme chtěli All Time Low původně přivézt na festival, kde by se navíc sešli na pódiu se svými idoly – Blink-182. Jelikož v termínu 29.6. nebyla skupina k dispozici, rozhodli jsme se její příznivce potěšit uspořádáním samostaného koncertu a pro PCF pokračujeme v jednáních s dalšími interprety“ prozradil pořadatel Borek Jiřík.

All Time Low

Zpěvák a kytarista Alex Gaskarth, kytarista Jack Barakat, baskytarista Zack Merrick a bubeník Rian Dawson se dali dohromady v roce 2003 ještě během studií na střední škole. Z počátku jen předělávali skladby svých oblíbených pop-punkových skupin, především svého největšího vzoru – Blink-182. V roce 2004 vydali své první EP, které jen o rok později následovalo debutové album The Party Scene. Přestože tato deska byla více než slibným začátkem, skutečný úspěch přišel až v roce 2007 po vydání alba So Wrong, It’s Right, které ATL katapultovalo na 62.místo v hitparádě TOP 200 časopisu Billboard a druhý singl z desky – Dear Maria, Count Me In obsadil první místo v Pop 100. V té chvíli začala kariéra skupiny strmě stoupat a v roce 2008 ji magazín Grammy Awards vyhlásil „kapelou roku“. V roce 2009 vyšlo jejich třetí album Nothing Personal se skladbou Weightless, prvním mezinárodním hitem All Time Low, který se v Anglii v žebříčků singlů probojoval až na samý vrchol. „Tohle album by mohlo v prvním týdnu vstoupit do první desítky a prodat něco mezi 60-75 000 desek“, predikoval časopis Billboard desce Nothing Personal před jejím vydáním. A stalo se – deska debutovala na 4.místě a prodalo se jí 63 000 kusů. V roce 2010 po účasti na albu Almost Alice (soundtracku k filmu Alenka v říši divů) začali All Time Low pracovat na novém albu, jež pod názvem Dirty Work vydali v červnu loňského roku a které je už v tuto chvíli  jejich nejprodávanější deskou v historii.

První singlová volba padla na skladbu I Feel Like Dancin‘, na jejímž vzniku se podílel Rivers Cuomo z Weezer. Aktuální třetí singl Time Bomb psal Alex Gaskarth spolu s Pierem Bouvierem a Chuckem Comeau ze Simple Plan pro tento kanadský kvintet. Nakonec se skladba údajně stylově lépe hodila pro All Time Low, kteří s ní teď slaví obrovský úspěch.

Odpálí tuto „Časovanou bombu“ i 31.srpna v Paláci Akropolis na jedné ze svých vyhlášených energických show?

Vstupenky na koncert, který pořádá Punx Not Dead ve spolupráci s Palácem Akropolis, jsou v prodeji za 490 korun v Ticketportalu, Ticketpro a v kavárně Paláce Akropolis.

Více na www.ticketportal.cz, www.ticketpro.cz, www.palacakropolis.cz, www.punxnotdead.cz a www.alltimelowband.com.

Weightless:

http://www.youtube.com/watch?v=TpG3BxRctQ4&ob=av2e

Time Bomb:

http://www.youtube.com/watch?v=xkgNsE9Uhzc&ob=av2n

I Feel Like Dancin‘

http://www.youtube.com/watch?v=MTJkE8Ki3Gg&ob=av2e

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Na Aerodrome festivalu vystoupí Oscar and the Wolf!

Nahradí X Ambassadors, kteří odložili celé evropské turné. Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu,

nabízí i domácí jména

nabízí i domácí jména

Program Aerodrome Festivalu se rozrůstá o tuzemské umělce – Marpa, Lenny, Support Lesbiens,

Aerodrome festival potvrzuje posledni zahranicni kapelu letosniho programu – Halestorm!!

Posledním jménem, které bude na letošním ročníku Aerodrome festivalu reprezentovat zahraniční rockovou scénu,

Aerodrome Festivalu bude kralovat Lana Del Rey

Aerodrome Festival korunuje letošní program jednou z největších hvězd současnosti – americkou zpěvačkou

Treti rocnik festivalu Rock Heart opet laka na atraktivni jmena – Sodom, Hammerfall, Epicu, Guse G nebo znovuobnovene Rage – Refuge

Rock Heart, který se za pouhé dva roky své existence stal jedním z

více...

Půjčovna lodí Jizera

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Vyzkoušejte

Error, no group ID set! Check your syntax!

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved