Sto Zvířat představili nové písně a vyráží na t-music tour

Sto Zvířat, kteří v druhé polovině listopadu vyráží na t-music tour, představili novinářům
na tiskové konferenci k turné čtyři nové písně z připravovaného alba. Ty se objeví na maxisinglu Biják zveřejněném od 1.11. exkluzivně na www.t-music.cz/stozvirat ke stažení zdarma.

V lisované podobě se písně objeví až s novým albem na jaře příštího roku. Nebudou však chybět v repertoáru skupiny na jejich podzimní t-music Sto Zvířat tour. Od 18.11. do 28.11. se čtyři nové písně zařadí po bok hitů Nikdy nic nebylo, Nejkratší cesta či Dáma s Čápem na koncertech v sedmi sálech napříč celou republikou včetně Velkého sálu pražské Lucerny.

Produkčně největší tour v historii držitelů ceny Anděl 2007 v kategorii ska/reggae bude stylizována v duchu bijáku a filmového festivalu. Scéně bude dominovat velkoplošná obrazovka pro promítání speciálně připravených filmových projekcí.

Kromě zvýhodněného vstupné, které bude 120 Kč v šesti městech a 150 Kč v Praze, čeká návštěvníky řada dalších bonusů. Z jedinečných koncertů t-music Sto Zvířat tour si odnesou ringtóny a tapety do mobilu zdarma, fotografie vytvořené přímo na místě, speciální sloní samolepky či plakáty. Uživatelé tarifu BAV SE mají možnost vstupu zdarma Pro každý jednotlivý klub si skupina vybrala kapelu z portfolia serveru www.stage.cz, který nabízí prezentaci a koncertní příležitosti mladým začínajícím hudebníkům a skupinám.

18.11. Č. Budějovice (Bazilika) – Cohiba (http://www.stage.cz/cohiba)

20.11. Olomouc (KD Sidia) – The Blue Ape (http://www.stage.cz/the-blue-ape)

21.11. Brno (Semilasso) – Mashy Muxx (http://www.stage.cz/mashy-muxx)

22.11. Ostrava (Fabric) – Kofe-in (http://www.stage.cz/kofe-in)

25.11. Praha (Lucerna velký sál) – Mr Cocoman & The Vibes (http://www.stage.cz/mr-cocoman)

– Eggnoise (http://www.stage.cz/eggnoise)

27.11. Pardubice (ABC) – Zakázaný Ovoce (http://www.stage.cz/zakazany-ovoce)

28.11. Plzeň (Šeříková) – Sly Rabbits (http://www.stage.cz/skupina-sly-rabbits)

Názvy nových písní jsou Erotickej film, Přístav, Ikaros pro chudý, Víno s klokanem a jsou mezi nimi jak pomalejší tak i rychle sekané kousky. Texty napsal tradičně Tomáš Belko a autorské duo Honza Kalina s Karlem Švábem pokračují v klasickém „ska sto zvířatovském“ hudební směru. Nosné téma singlu a nového alba bude oproti pochmurnější poslední desce veselejší. Skupina dle vlastních slov s novými písněmi zaměřila na erotiku, což potvrzuje i název očekávaného alba „Postelový scény“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nejnovější příspěvky

Nový single All Friends Dead – útok na poslední zbytky příčetnosti

Nový single All Friends Dead – útok na poslední zbytky příčetnosti

V těchto dnech se v neklidných vodách deathcoru objevil další žralok nekompromisně mířící

Benátská noc zveřejňuje první zahraniční hvězdy

Jak pořadatelé slíbili, byla zveřejněna druhá zahraniční kapela, kerá poctí svou návštěvou Benátskou

Rybičky 48 a Bára Zemanová vyjíždějí na Navostro Tour

Rybičky 48 a Bára Zemanová vyjíždějí na Navostro Tour

Česká pop-punková jednička se chystá na jarní turné s břitkým názvem NAVOSTRO TOUR.

Caliban představí v Praze nové album

Caliban představí v Praze nové album

„Get Infected Tour 2012“ CALIBAN WINDS OF PLAGUE EYES SET TO KILL WE

Přeštěnice odtajňují program a zahajují předprodej vstupenek

Přeštěnice odtajňují program a zahajují předprodej vstupenek

Dnes již kultovní jihočeský festivalu Open Air Musicfest ohlašuje 12. ročník a s

více...

MusicFoto.net na Facebooku

Půjčovna lodí Jizera

Na Malé Skále vznikla nová půjčovna lodí. Půjčujeme kanoe a rafty na Jizeře. Pokud je dostatek vody, naše lodě můžete také využít třeba na Kamenici. A v čem jsme jiní? Jsme lepší! Nejenže nabízíme lodě a vybavení za bezkonkurenční ceny, ale samozřejmostí je pro nás široký informační servis. Instruktáž, kilometráž vybrané trasy a individuální přístup ? to jsou naše trumfy.

Související články

Horkýže Slíže, Sto zvířat, UDG a Polemic nalákají zpět do škol na 120 000 studentů – i v Praze!

Horkýže Slíže, Sto zvířat, UDG a Polemic nalákají zpět do škol na 120 000 studentů – i v Praze!

Co zastávka putovního hudebního festivalu t-music Back to School, to minimálně 15 000 návštěvníků. Není divu:

t-music láká studenty zpátky do škol: na UDG, Horkýže slíže, Polemic a Sto zvířat – zdarma!

t-music láká studenty zpátky do škol: na UDG, Horkýže slíže, Polemic a Sto zvířat – zdarma!

Po několikaměsíční odmlce zavítá do zdejších končin jedna z nejvzývanějších kapel – Horkýže Slíže. A představí

Ty vole, škola začíná!

Ty vole, škola začíná!

1. září vystoupí Sto zvířat na Střeleckém ostrově v Praze. S kým oslavit první školní

Votvírák 2011

Votvírák 2011

Tradiční otevírání festivalové sezóny letos připadlo na třetí červnový víkend a kapel chtiví fanoušci si

Brněnský Majáles 2011

Brněnský Majáles 2011

Začátek brněnského Majálesu by se dal označit jako „Dancing in the rain“, ale návštěvníky to


Vyzkoušejte

Metalshop.cz

Upozornění

Doslovné, ani částečné přebírání obsahu není bez předchozího souhlasu redakce povoleno.

Copyright 2005 - 2010 | ISSN 1801-5921
Všechna práva vyhrazena | All Rights Reserved